STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Riu Sri Lanka

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Riu Sri Lanka

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Ahungalla
Poloha
Hotel Riu se náchází na jihozápadním pobřeží Srí Lanky v oblasti Ahungalla, cca 90 km od města Colombo, nákupní centrum 10 km, cca 120 km od Mezinárodního letiště Bandaranaike.

Adresa hotelu:
Galle Rd, Ahungalla 80562, Sri Lanka
Pláž
Hotel se nachází přímo na 1,5 km dlouhé pláži Ahungalla s jemným pískem, která je ideální pro relaxaci i vodní sporty, vyhrazené lehátka a slunečníky pro hosty zdarma.
Vybavení
Pětihvězdičkový hotel Riu Sri Lanka, 1 budova, 6 pater, 5 výtahů, vstupní hala s 24h recepcí, 5 restaurací, 4 bary, 4 bazény - lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, sluneční terasa, zahrada, WiFi zdarma, atelier, diskotéka, obchod se suvenýry, parkoviště (venkovní, omezený počet míst), za poplatek: prádelna, půjčovna aut, kadeřnictví, salon krásy, akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.
Ubytování
Junior Suite s možností až 2 přistýlek vybavené vlastní koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), satelitní TV, klimatizace, minibar, rychlovarná konvice, balkon nebo terasa, za příplatek boční výhled na oceán.

Prostornější Jr.Suity Superior přímým výhledem na oceán za příplatek.
Rodinné apartmá až pro 5 osob s 2 ložnicemi nebo apartmá pouze pro 2 osoby s obývací částí a výhledem na oceán, také za příplatek.
Stravování
24 hod All Inclusive zahrnuje v hlavní restauraci Riti Pana nebo Ceylon snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu.
V restauraci Saute (gril), kontinentální snídaně (10:00-12:00), obědy 12:00-15:00) formou bufetu, snack (15:00-17:30) a večeře (18:30-22:00) à la carte (nutná rezervace). Asijská restaurace Kaori fakultativní večeře (18:30-22:00) formou bufetu (nutná rezervace) a italská restaurace La Forchetta fakultativní večeře (18:30-22:00) à la carte (nutná rezervace).
Místní a dovážené nápoje se podávají 24hodin denně. Lobby bar Nuwara (12:00-24:00), lounge bar The Purple Lounge s terasou (18:00-23:00), večerní snack After Hours bar (22:00-07:00), Flamingo bar u bazénu s možností koupání (10:30-18:00) pouze 18+.   
Na večeři je vyžadováno vhodné oblečení.
Všichni hotelová hosté jsou povinni nosit náramek All Inclusive.

Během svátku POYA (1 den v měsíci při úplňku) - hotely nepodávají ani neprodávají žádný alkohol.
Sport a zábava
Dětský klub "RiuLand", dětské hřiště, dětský bazén s tobogány, denní zábavní program pro děti i dospělé, živá hudba, show, večerní programzdarma discokaraoke klub, posilovna, vířivka a parní lázen - POUZE PRO HOSTY STARŠÍ 18LET, za příplatek: lázně "Renova" s řadou procedur, salon krásy, kadeřnictví a masáže.
PŘI POUŽÍVÁNÍ TĚLOCVIČNY JE POVINNÁ SPORTOVNÍ OBUV.
Cena zahrnuje
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta 
* pojiištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
CESTOVNÍ DOKLAD
Platnost cestovního pasu musí být minimálně 180 dní v den návratu.

VÍZUM
Všichni občané ČR si před cestou na Srí Lanku musí obstarat tzv. elektronickou cestovní autorizaci ETA na portálu http://www.eta.gov.lk/slvisa/. ETA je doručena cestujícímu e-mailem ještě před cestou na Srí Lanku. Srílanskými úřady je doporučeno obstarat si vízum prostřednictvím ETA, protože držitel ETA již nemusí mít další souhlas srílanské turistické agentury ani ministerstva zahraničních věcí Srí Lanky. Vízum prostřednictvím ETA je možné vyřídit nejpozději 48 hodin před odletem. Pokud cestující není držitelem ETA je možné získat vízum po příletu na přepážce "On Arrival" v ceně 60 USD.

VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Cestující na Srí Lanku si mohou tři dny před plánovanou cestou vyplnit příjezdovou kartu „Arrival card“. Formulář je možné vyplnit na https://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page . Pokud cestující nevyplní formulář v elektronické podobě je možné vyplnit formulář na letišti po příletu na Srí Lanku.