STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

The Steuart by Citrus

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

The Steuart by Citrus

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR D COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU
V THE STEUART BY CITRUS HOTEL 3*** !!!

Popis Lokace
COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Popis ubytování
THE STEUART BY CITRUS 3***:

Hotel The Steuart by Citrus se nachází ve čtvrti Fort v Colombu, 210 metrů od Světového obchodního centra Colombo a 2,6 km od velvyslanectví USA. Hotel je zařízen ve skotském stylu a disponuje 50 pokoji, které jsou rozloženy na 8 poschodí. Tento hotel disponuje 4 kategoriemi pokojů - "Deluxe Room"(33), "Premium Rooms"(10), "Standart Room"(6) a "Suite"(1). Pokoje typu "Premium" disponují wifi připojením, TV s plochou obrazovkou, trezorem, telefonem, minibarem, pokojovou službou a službou praní prádla. Pokoje typu "Deluxe" disponují navíc "výhledem na moře". Pokoje typu "Standart" disponují veškerým vybavení stejně jako "Premium" pokoje, avšak nedisponují okny - pokoje pro bezpečnost. Pokoj nebo-li apartmá typu "Suite" disponuje veškerou výbavou a navíc kuchyňskou deskou, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, obývacím pokojem se sezením, jídelním stolem a navíc vířivkou. Hotel disponuje hospodou a kuchyní ve skotském stylu. Hospoda a kuchyně servírují pokrmy evropské kuchyně, dále bar je vybaven nabídkou koktejlů, whisky a dalších alkoholických a nealkoholických nápojů. Hosté se také mohou těšit na večerní živou zábavu a hudbu. Hotel také disponuje místností na pořádání různých setkání. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/COLOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE STEUART NY CITRUS 3***
Ubytování
Volný program

3. DEN - předposlední DEN
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.