STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Windsor Hotel

Srí Lanka, Nuwara Eliya

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Windsor Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hosté mají celkově k dispozici 50 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, bar a hospoda. Je tady také hezká zahrada. Je zde dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí pokojovou službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

V pokojích je ústřední topení a koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo kingsize manželskou postel. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například golf a stolní tenis. Zábavní program pro děti i dospělé má v hotelu na starost animační tým. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.