STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nejkrásnější motivy Alp Arlberskou drahou a trasou Bernina a Glacier Expressu

Švýcarsko, Berner Oberland, Saanen, poznávací zájezd austrálie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nejkrásnější motivy Alp Arlberskou drahou a trasou Bernina a Glacier Expressu

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1.den: Večer odjezd vlakem do Švýcarska.  2. den:  Příjezd do Curychu a následně do historického Lucernu,  města s kapličkovým mostem, který je nejfotografovanější mostní konstrukcí Švýcarska. Po prohlídce možnost vyhlídkové plavby lodí tyrkysovými vodami  Vierwaldstätterského  jezera. Přejezd do Davosu.
3. den: 
Červenými vagónky Rhétské dráhy po trase slavného Bernina Expressu a  Glacier Expresu do Sv. Mořice, světoznámého horského střediska. Dále přes průsmyk Bernina systémem velkoryse budovaných spirálových tunelů i jediného spirálového viaduktu na světě. Dále údolím východního Švýcarska Engadin zpět do Davosu.  4. den: Trasou slavného Glacier Expressu, nejpomalejšího rychlíku na světě, cestou úchvatná horská panoramata, přes Chur, dále Velkým kaňonem Švýcarska, přes průsmyk Oberalp a centrum Alpské pevnosti, město Andermatt. Dále 14,8 km dlouhým tunelem pod průsmykem Furka a údolím Rhóny do Brigu a odtamtud úchvatnou trasou vzhůru Matternským údolím.   5. den: Ráno odjezd do Zermattu, jednoho z nejpopulárnějších horských středisek Švýcarska, kterému vévodí slavný Matterhorn. Výjezd ozubnicovou železnicí na vyhlídku Gornergrat do výšky 3081 m n. m. s výhledy na nejvyšší vrchol Švýcarska s okolními čtyřtisícovkami. Dále
do Brigu a odtud vyhlídkovou soupravou po staré Lotschberské trati, s neskutečnými pohledy do údolí Rhóny dále Lötschberským tunelem do Bernu. Přejezd do Curychu, večer odjezd.
6. den:
 Dopoledne příjezd do ČR.
Fakultativní služby
příplatek za jednolůžkový pokoj od 5 200 Kč (v hotelu)
příplatek za kupé pro 1 osobu  6 990 Kč

Informace
Swiss Travel Pass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Jungfrau, Gornergrat nebo Rigi Bahn, je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena (např. výluky na železnici, které jsou řešeny náhradní autobusovou dopravou).  Za příplatek k dispozici též kupé lux s vlastním sociálním zařížením. 
 VZHLEDEM K ČASTÝM PŘESTUPŮM A NUTNÉMU PŘENÁŠENÍ ZAVAZADEL NENÍ ZÁJEZD VHODNÝ PRO OSOBY SE SNÍŽENOU POHYBLIVOSTÍ. 
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.


Cena zahrnuje
železniční jízdenku Praha-Švýcarsko-Praha v lůžkovém voze ve dvoulůžkových kupé (popř. třílůžkových kupé) včetně snídaně. 
4 denní skupinový Swiss Travel Pass 
3 noclehy v hotelech *** s polopenzí 
služby průvodce 
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
 vstupy a lanovky cca 100 CHF
Tipy pro správnou volbu
řadu let oblíbený vlakový zájezd do Švýcarska

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.