STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem

Švýcarsko, Berner Oberland, Saanen, poznávací zájezd austrálie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Curychu, odkud pokračujeme do Lucernu, města s kapličkovým mostem, který je nejfotografovanější mostní konstrukcí Švýcarska. (úschovné v Lucernu cca 10,-CHF /kus není v ceně zájezdu). Odjezd kolem Bernu, Lausanne a ozubnicovou železnicí z Aigle do místa ubytování v Leysinu, horského střediska ve výši 1500 m n. m. Ubytování. Večeře. Nocleh. 2. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Martigny adhezivní ozubnicovou železnicí Montblanc Express do Chamonix . Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Aguille du Midi, odkud se nám přiblíží vrcholek Mt. Blancu a kolem se otevře panorama na řadu čtyřtisícovek. Možnost pokračovat za dobrého počasí další lanovkou na vyhlídku Herbronner, kdy trasa této lanové dráhy kopíruje zadní stěwnu nejvyššího vrcholu Evropy. (cena za lanovku celkem cca 80 EUR není zahrnuta do ceny zájezdu). V podvečerních hodinách návrat zpět do Leysinu. Večeře. Nocleh. 3. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Visp do Zermattu, jednoho z nejpopulárnějších horských středisek Švýcarska, kterému vévodí slavný Matterhorn. Vyjedeme na nejkrásnější vyhlídku Gornergratt, do výšky 3081m, odkud máme nádhernou kruhovou panoramu na nejvyšší vrchol Švýcarska, kolem nějž je dalších až 35 čtyřtisícovek. V podvečerních hodinách návrat zpět do Leysinu. Večeře. 4. den: Po snídani odjedeme ozubnicovou železnicí do Aigle, odkud pokračujeme do Bernu, hlavního města konfederace, města podloubí a kašen. Dále pokračujeme dále k návštěvě největšího města Konfederace, Curychu, ležícího na stejnojmenném jezeře. Uvidíme mohutný dvouvěžový Münster, kostel Sv. Petra s největším hodinovým ciferníkem na světě, Frauenmünster s Chagallovými vitrážemi i řadu jiných zajímavostí a projdeme se noblesní Bahnhofstrasse, která je výkladní skříní a to nejen tohoto města. Odjezd na letiště a podvečerní odlet do Prahy.
Fakultativní služby
příplatek za jednolůžkový pokoj 3990 Kč

Informace
Swisspass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus Jungfrau, Gornergratt nebo Rigi Bahn, je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena. Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí a pro klienty s fóbií z výšek. Maximální nadmořská výška na zájezdu je 3842 m n. m. při výjezdu na Aiguille du Midi ; hrozí možná výšková nemoc. Lidé se srdečním onemocněním by se měli poradit s lékařem.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.
Cena zahrnuje
- 3 noclehy s polopenzí v hotelu *** - leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha-Curych-Praha, průvodce - 4 denní skupinový Swiss Travel Pass - pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: - vstupy, úschovny zavazadel, doplatek za jízné na franc. území cca. 15 EUR, lanovky cca EUR 70, CHF150
Tipy pro správnou volbu
- to nejzajímavější z celého Švýcarska za 4 dny - pohodlná letecká doprava - ubytování s polopenzí - Swisspass v ceně zájezdu

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.