STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Breezes Beach Club & Spa

Zanzibar a Tanzanie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Breezes Beach Club & Spa

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Komfortní hotel se nachází na pláži Dongwe na východním pobřeží ostrova. Je postaven v tradičním stylu kombinujícím prvky místní architektury s veškerým vybavením, díky němuž resort splňuje nejvyšší mezinárodní standardy. Na letiště je to přibližně 58 km. Povinná turistická taxa k úhradě (přímo v hotelu cca 1 USD/osoba/den).

Pláž

Stojí přímo na krásné, dlouhé, bílé a písečné pláži, nad kterou se sklánějí kokosové palmy.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 3 restaurace: hlavní restaurace, kde se podávají také grilovaná jídla, a'la carte The Tides pro dva, a'la carte s indickou a svahilskou kuchyní The Sultans Table. Kromě toho: 3 bary, včetně baru u bazénu, a The Chai Room, kde se podává káva, čaj a občerstvení. K dispozici jsou 2 bazény s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami zdarma. Kromě toho: Frangipani Spa, fitness centrum, obchod se suvenýry a knihovna.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu se podávají v hlavní restauraci. Za příplatek možnost plné penze - další obědy podávané v hlavní restauraci. Další přestávka na čaj a kávu v The Chai Room, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech za příplatek. V restauracích a'la carte je nutná rezervace předem.

.
Sportovní a animační program

Hotel během dne pořádá animační programy včetně lekcí svahilštiny, vaření, tkaní a historie Zanzibaru. Za příplatek je k dispozici mimo jiné centrum vodních sportů (plachtění, potápění, šnorchlování, windsurfing, kajaky), fitness centrum, tenisový kurt a dobře vybavené lázně.

Webové stránky

www.thezanzibarcollection.com

Místní kategorie

****+

Podle našeho názoru

Příjemný hotel se zajímavou africkou architekturou se nachází přímo na rajské pláži. Vynikající kuchyně a krásná poloha jsou bezpochyby největšími přednostmi tohoto hotelu. Doporučujeme jej zejména hostům, kteří ocení relaxaci a kontakt s krásnou přírodou!

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.