STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Marijani Beach Resort & Spa

Zanzibar a Tanzanie, Zanzibar

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Marijani Beach Resort & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
Poloha: Nový resort, otevřený v listopadu 2021 se nachází v oblasti Pwani Mchangami na východním pobřeží. Kendwa je 20 km od hotelu, hlavní město 32 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno 44 km od hotelu. Pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Ubytování: V resortu je celkem 82 pokojů a apartmá. Hosté si mohou vybrat ze 4 typů ubytování. Pokoje typu Double room king mají manželskou postel typu king s vlastní koupelnou, WC a sprchovým koutem. Pokoje typu Chairmans Suites jsou apartmá s vlastní kuchyní, samostatnou koupelnou a venkovním soukromým bazénkem. V hotelu jsou také 2 bezbariérové pokoje. Všechny pokoje jsou moderně a pohodlně zařízeny v pastelových tónech. Nechybí klimatizace, větrák, soukromá koupelna s ručníky a vysoušečem vlasů, TV, psací stolek a balkon.
Vybavení
Vybavení a služby: recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, turistické informace, nabídka výletů, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel a wellness centrum. Sport a zábava: pláž, venkovní bazén, lehátka a slunečníky, sluneční terasa, fitnes centum, lázeňské centrum, wellness centrum.