STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kombinace - Khaolak Laguna Resort ****, Khaolak - pláž Nang Thong, Kamala Beach Sunprime Resort ****, Phuket - pláž Kamala, Bangkok Palace Hotel ***+, Bangkok

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

 • Obsahují osobní a citlivé údaje
 • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
 • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
 • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kombinace - Khaolak Laguna Resort ****, Khaolak - pláž Nang Thong, Kamala Beach Sunprime Resort ****, Phuket - pláž Kamala, Bangkok Palace Hotel ***+, Bangkok

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis zájezdu

Fakultativní výlety KHAO LAK

SIMILANSKÉ OSTROVY
Celodenní výlet na Similanské ostrovy, které patří do národního mořského parku, jsou nejznámějším místem v Thajsku pro potápění a šnorchlování. Možnost šnorchlování kolem 4 ostrovů: Mang Island, Paya Island, Ba-Nga Island a Similan Island. V ceně je oběd na pláži.
Orientační cena: 4.000 THB

NÁRODNÍ PARK KHAO SOK
První zastávkou je místní tržiště s tradičními produkty. Po příjezdu do národního parku Vás čeká trekking tropickým deštným pralesem a sjezd po řece na kanoích. Po obědě v restauraci uprostřed džungle možnost trekkingu na slonech.
Orientační cena: 2.500 THB

SJEZD ŘEKY NA RAFTECH
Ranní odjezd z hotelu k instruktáži na břehu řeky a následný 5 km sjezd na raftech krásnou tropickou přírodou. Po obědě výlet k vodopádům s možností koupání i relaxace. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.
Orientační cena: 2.000 THB

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY DO BANGKOKU

2. den PŘÍLET DO BANGKOKU
Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit se sochou zlatého Buddhy z 5,5 t ryzího zlata a chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác, projedete se lodí po kanálech řeky Chao Phraya a navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. (orientační cena 1.900 THB/os.)

4. den BANGKOK - PHUKET
Snídaně, transfer na letiště v Bangkoku, 90-ti minutový let na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Transfer do Vašeho hotelu, ubytování.

5. - 8. den PHUKET
Snídaně. Volný program. Ostrov Phuket se nalézá 700 km jižně od Bangkoku. Ostrov nabízí nepřeberné množství aktivit od sportovního vyžití na pláži až po zajímavé výlety.

9. den PHUKET - KHAO LAK
Snídaně, cca 60-ti minutový transfer do Vašeho hotelu v letovisku Khao Lak, ubytování.

10. - 13. den KHAO LAK
Snídaně. Volný program. Khao Lak leží v provincii Phang Nga a je vhodné pro klidnou dovolenou.

14. den KHAO LAK - BANGKOK - PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště Phuket, odlet do Bangkoku a následně do Prahy.

15. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

 • leteckou přepravu Praha - Bangkok - Praha s přestupy
 • letištní taxy
 • vnitrostátní leteckou přepravu
 • transfery klimatizovanými autobusy
 • 12x ubytování se snídaní
 • asistenci českého delegáta v Bangkoku
 • asistenci českého delegáta v dalších pobytových místech na telefonu

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

 • cestovní pojištění
 • fakultativní výlety
 • spropitné
Hotel - Khaolak Laguna Resort ****, Khaolak - pláž Nang Thong

POPIS: hotel v thajském stylu přímo u pláže obklopený příjemnou tropickou zahradou. Obchody a restaurace 5 minut chůze od hotelu. Hotel se skládá ze 154 pokojů, bungalovů a vilek. V základní nabídce jsou pokoje typu Siam Chalet. Za příplatek je možné vyžádat i jiný typ pokoje - vilu s výhledem do zahrady nebo na moře.

VYBAVENÍ: 24-hodinová recepce, směnárna, půjčovna aut, trezor na recepci, nabídka výletů, internet, Club Lounge, dětský koutek.

PLÁŽ: pláž s jemným bílým pískem se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou v zahradě a u bazénu k dispozici zdarma.

ZÁBAVA A SPORT: bazény, jacuzzi, Chiva spa, tradiční thajské masáže, fitness centrum, jóga a Muay Thai s instruktory, stolní tenis, dětské hřiště, herní místnost, vodní sporty.

STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu. Možnost stravování a la carte. V resortu se nachází 2 restaurace, obě s výhledem na moře a dále bary Club Lounge a Coffee Shop.

VYBAVENÍ POKOJŮ: pokoje jsou komfortně vybaveny a zařízeny v thajském stylu. Na pokoji se nachází klimatizace, milibar, led TV, telefon, WiFi, trezor, fén, vana s oddělenou sprchou. Pokoje mají balkon či terasu směrem do zahrady.

Hotel - Kamala Beach Sunprime Resort ****, Phuket - pláž Kamala

Popis

 • osvědčený hotelový areál leží přímo na jedné z nejhezčích pláží Phuketu - na pláži Kamala. Vzdálenost od živé pláže Patong Beach, známé nočním životem, je 5 km. Hotel má 353 pokojů. Ve standardní nabídce jsou pokoje deluxe s částečným výhledem na moře nebo na bazén. Hotel ubytovává pouze osoby starší 15 let. Děti do 15 let je možné ubytovat v sousedícím sesterském hotelu Kamala Beach Sunwing, ceny na vyžádání.

Vybavení

 • 2 restaurace, 4 bary, konferenční centrum, obchod, čistírna, půjčovna aut a motocyklů, směnárna, masážní centrum, krej čovský salón. Wi-fi zdarma v lobby

Pláž

 • písečná, přímo před hotelem

Zábava a sport

 • 2 bazény, fitness centrum

Stravování

 • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

 • klimatizace, koupelna s WC, TV, lednička s minibarem na vyžádání na recepci, trezor, varná konvice, vysoušeč vlasů, připojení k internetu, balkón nebo terasa
Hotel - Bangkok Palace Hotel ***+, Bangkok

Popis

 • příjemný a osvědčený hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra - zastávka Makkasan. Hotel nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior.

Vybavení

 • restaurace (nonstop) s thajskou i mezinárodní kuchyní, pekárna s nabídkou dortů a kávy, bar, babysitting, trezory, čistírna, konferenční sály.

Zábava a sport

 • venkovní bazén, fitness centrum, masáže

Stravování

 • snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

 • nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, minibar, TV, telefon

Na pokoji max. 3 osoby. 2 děti do 12 let jsou možné v pokoji deluxe s přistýlkou za příplatek. 3 děti jsou možné v pokoji s propojenými dveřmi.