STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Okouzlující Thajsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Okouzlující Thajsko

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. DEN: KRABI
Přílet do KRABI, transfer do hotelu a ubytování. Volný čas. Nocleh.

2. DEN: AYUTTHAYA - BANGKOK 
Balíček snídaně. Předčasný check-out z hotelu. Transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Přejezd do bývalého hlavního města Thajska - AYUTTHAYA. Návštěva malebných ruin paláce a chrámů. Město vzkvétalo od poloviny 14. do 18. století a tehdy bylo jedním z nejbohatších a nejmocnějších městských center v Asii. Bylo zde přes 2000 pozlacených chrámů, jejichž záře byla viditelná na mnoho kilometrů. Transfer do vašeho hotelu v BANGKOKU. Ubytování. Fakultativně (za příplatek na místě): večeře v restauraci v 78. patře Baiyoke Sky Hotel - nejvyšší budovy Thajska - s panoramatickým výhledem na město. Poté se projděte po slavné ulici Khao San. Návrat do hotelu, nocleh.

3. DEN: BANGKOK
Snídaně. Návštěva největších atrakcí BANGKOKU: Chrámu smaragdového Buddhy, který je nejvýznamnější svatyní země, a Královského paláce, historického sídla králů Thajska. Projeďte královskou čtvrtí Dusit, kde je například královský příjmací sál Ananty Samakhom, socha krále Rámy V. na koni a palác Paruskavan, kde na počátku 20. století žila slavná princezna Katia. Návštěva Chrámu ležícího Buddhy, ve kterém se nachází jedna z největších soch Buddhy na světě, měřící až 46 m. ​​Fakultativně (za příplatek na místě): výlet tradiční lodí po řece Chaophraya a kanály Bangkoku, které byly hlavní komunikační trasou starého města. Projeďte čínskou čtvrtí. Návštěva chrámu Zlatého Buddhy. Volitelné večer (za příplatek na místě): transfer na noční trh Asiatique Riverfront. Večeře podávaná s tradičními thajskými pokrmy a transvestit show - Calypso. Volný čas na nákupy na největším nočním trhu v Bangkoku se spoustou restaurací, pouličního jídla a stánků se suvenýry. Návrat do hotelu, nocleh.

4. DEN: KANCHANABURI - PN ERAWAN - ŘEKA KWAI

Snídaně. Odhlášení z hotelu. Odjezd do provincie KANCHANABURI ležící cca 150 km západně od Bangkoku. Návštěva NÁRODNÍHO PARKU ERAWAN. Procházka ke krásně položenému vodopádu a koupání v křišťálově čisté vodě. Návštěva sloní rezervace, kde uvidíte, jak se tato krásná zvířata chovají ve svém přirozeném prostředí, nakrmíte je a dozvíte se o nich mnoho zajímavostí. Fakultativně (za příplatek na místě) neobvyklá atrakce: společná koupel se slony v řece Kwai. Zastávka u Tam Krasae – můžete si prohlédnout jeskyni se sochou Buddhy a malebným dřevěným mostem, který je součástí „cesty smrti“. Přejezd do vesnice Kanchanaburi. Volno u slavného mostu na ŘECE KWAI. Ubytování v hotelu na břehu řeky Kwai. Nocleh v Kanchanaburi.

5. DEN: DAMNOEN SADUAK - HUA HIN
Snídaně. Přejezd do DAMNOEN SADUAK, kde se nachází nejznámější plovoucí trh v Thajsku. Místní obchodníci prodávají ovoce, zeleninu a další potraviny i místní řemeslné výrobky z lodi. Můžete také ochutnat tradiční pokrmy připravované na lodích. Volný čas na nákupy. Poté návštěva královského paláce Khao Wang v Phetchaburi. Palác byl postaven v roce 1859 králem Mongkutem (Rama IV). Odpoledne přejezd do HUA HIN - přímořského města ležícího cca 220 km jihovýchodně od hlavního města Thajska. Ubytování. Večer volný čas na procházku nebo menší nákupy na nočním trhu Hua Hin. Ubytování.

6. DEN: PN SAM ROI YOD
Snídaně. Přejezd do malé rybářské vesnice Bang Pu v NÁRODNÍM PARKU SAM ROI YOD. Výlet lodí na klidnou pláž a 20 min. průchod do jeskyně Phraya Nakorn, kde je krásný altán obklopený stalagmity, vybudovaný králem Chulalongkornem. Odpoledne odjezd do Chumphonu. Ubytování, nocleh.

7. DEN: PN KHAO SOK - KRABI
Snídaně. Přejezd do NÁRODNÍHO PARKU KHAO SOK. Park se rozkládá na ploše cca 740 km², můžete zde vidět zbytky panenského tropického pralesa, který dříve pokrýval celý Malajský poloostrov. Les obývá mnoho druhů zvířat např. sloni, giboni, jeleni a tapíři. Jeho centrální částí je jezero Cheow Larn. Výlet na motorovém člunu po malebném jezírku obklopeném strmými vápencovými skalami tyčícími se až 500 m nad vodní hladinu. Odpoledne přejezd do jedné z nejkrásnějších provincií Thajska - KRABI. Ubytování, nocleh.

8. DEN:
Snídaně. Volno (v závislosti na čase odletu), transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Pro lidi, kteří si pobyt prodlužují za odpočinkem: snídaně, check-out, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.
Fakultativní služby
Fakultativní poplatky:
Večeře v Bangkoku v Baiyoke Sky: cca 50 USD.
Plavba v Bangkoku: cca 20 USD.
Sloní koupel: cca 50 USD.
Asiatique Riverfront a Calypso: cca 50 USD.
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob.

Změna programu vyhrazena.

Povinné platby na místě: vstupenky a místní průvodci, vnitrostátní let: Krabi-Bangkok: cca 280 USD, spropitné: cca 5 USD / osoba / den.

Vzhledem k přísným zákonným požadavkům v Thajsku lze návštěvu Královského paláce, Chrámu smaragdového Buddhy a některých dalších zařízení uskutečnit pouze v doprovodu místního průvodce.
Cena zahrnuje
7 nocí v hotelech *** po trase zájezdu.
Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením.
Stravování: 7 snídaní (1 snídaně formou balíčku) .
Let: Česko-Thajsko-Česko.
Česky mluvícího průvodce.
Transfery.
Jízda autokarem. 
Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.