STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sand Sea Beach Resort

Thajsko, Koh Samui

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sand Sea Beach Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
Poloha: Resort se nachází na ikonické pláži Lamai na východě ostrova Koh Samui. Centrum Lamai s nočním životem a obchody je vzdálené 10 minut chůze po pláži. Cesta na letiště trvá cca 20 minut jízdy. UBYTOVÁNÍ: 31 prostorných bungalovů, 2 vily s bazénem a 16 pokojů ve dvoupodlažní hotelové budově je zařízeno v moderním Thajském stylu. Všechny bungalovy jsou velmi blízko pláže, poslední řada je 20 metrů od pláže. Všechny pokoje jsou klimatizované, TV, vlastní koupelna s teplou sprchou, voda a káva zdarma každý den, bezpečnostní schránka zdarma. V resortu je recepce, venkovní restaurace s prostornou terasou s výhledem na pláž podávající thajská jídla, vegetariánské i mezinárodní pokrmy a čerstvé dary moře. Bar u bazénu nabízí oblíbené nápoje a koktejly. Písečná pláž, velký bazén s jacuzzi a dětský bazén Jakuzzi a dětský bazén přímo u pláže, relaxační lázeňské procedury na terase u pláže.
Vybavení
,