STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Golf & Spa Blue Beach

Tunisko, Pevnina, Monastir

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Golf & Spa Blue Beach

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel má 294 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde restaurace, bar, dětská herna, služba hlídání dětí, prádelna, kadeřnictví a konferenční místnost. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. V objektu se nalézá plážový bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci (zdarma) a koupelnu. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hosté mohou využívat krytý i venkovní bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Hotel nabízí různé outdoorové sportovní aktivity jako například paddle tenis. Za poplatek je golf a jízda na koni. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například fitness studio. Za příplatek jsou různé wellness programy, například spa, hammam, kosmetický salon a masáže. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Nápoje jsou pro hosty v ceně. Hotel nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.