STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

El Mouradi Palm Marina

Tunisko, Pevnina, Sousse

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

El Mouradi Palm Marina

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Sousse - Port El Kantaoui
Poloha
Oblíbený hotel spadající do sítě El Mouradi je situovaný v klidné části letoviska Sousse, cca 2,5 km od centra s nákupními možnostmi, bary a restauracemi. Letiště Enfidha je vzdálenné cca 40 km.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za depozit.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace a la carte (marocká, italská či asijská kuchyně - nutná rezervace), pizzeria, BBQ restaurace, celkem 5 barů (např. lobby bar, bar u bazénu nebo na pláži), noční klub, Wi-Fi na recepci (zdarma), dva propojené bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětský klub, konferenční místnost, obchod se suvenýry
Ubytování
Pokoj Standard nabízí klimatizaci (od 15.6. do 15.9.), SAT/TV, trezor, minibar (konzumace za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasa

Za příplatek je možný pokoj superior nebo pokoj s bočním výhledem na moře (stejné vybavení)
Stravování
All inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-20:00) formou bufetu. Během dopoledne a odpoledne menší občerstvení ve vybraných barech. V čase 09:00-24:00 k dispozici neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů v místech určených hotelem. 

1x za pobyt možná večeře v restauraci a la carte (nutná rezervace). 
Sport a zábava
zdarma: nepravidelné animační a večerní programy, tenis (osvětlení za poplatek), minigolf, nemotorizované vodní sporty; za poplatek: SPA centrum (vnitřní bazén, fitness, masáže, hammam, sauna), billiár, motorizované vodní sporty na pláži, golf (cca 3 km)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.  
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. Pro vycestování do Tuniska je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 3 měsíce po návratu z Tuniska.