STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nesrine

7/10
7/10

Tunisko, Pevnina, Hammamet

InternetInternet
Venkovní bazénVenkovní bazén

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Jan, pobyt s partnerem/kousrpen 2023

5/10
Iveta, pobyt s rodinousrpen 2023

Komentář už jsem tu psala a dokonce jsem řešila reklamaci s Blue Style, ale výměna hotelu nám byla nabídnuta za doplatek, ačkoliv bychom šli do horší kategorie z 4 hvězd do 3, takže jsme to odmítli.

4,9/10
Gabi, pobyt s rodinoučervenec 2023

5,5/10
Stana, pobyt s přáteliříjen 2021

Klidně se tam zas někdy vrátím. Byla jsem spokojená. Okolí v areálu hotelu a cesta k pláži, cca 7 min., vede pěknou cestou s kytkama okolo. Jezdím vždy lastminute.

7,2/10
JIŘÍ S., pobyt s rodinoučervenec 2019

5,1/10
Renata, pobyt s rodinoučerven 2019

7/10
Jana, pobyt s rodinouzáří 2018

Hotel pěkný s milým personálem, ale dobře vybírejte termín pobytu. První dny dovolené byl hotel zaplněn místními rodinami a opravdu je to značně odlišná kultura od naší zejména pri stolování.

7,3/10
Petr, pobyt s partnerem/koučervenec 2018

Po přistání by bylo vhodné zajistit alespoň vodu na cestu do hotelu. Cesta trvala cca 2 hod. a zejména pro rodiny s dětmi a starší klienty to nebylo nic příjemného.

5,6/10
Lucie, pobyt s přáteličerven 2018

6,6/10
Sylva, pobyt s rodinoučerven 2018

7,2/10
Jitka, pobyt s přáteličerven 2018

Celkově kdybych to měla ohodnotit, chtěla bych vrátit peníze, naše cestovní kancelář ani po našem opakovaném stěžování nebyla schopná nás přehodit do jiného hotelu.Jediné štěstí pro nás bylo, že jsem to znala v okolí a věděla jsem kam se jít podívat a jak si udělat večerní program aby jsme nemuseli trávit čas v hotelu.

4,2/10
Věra, pobyt s partnerem/koučerven 2018

6/10
JANA DUDADÍKOVÁ, pobyt s přátelizáří 2015

Chtěla bych moc poděkovat p. delegátce p.PETRA KŘÍŽOVÁ která byla velice ochotná a příjemná. Byly jsme velice spokojeni. S pozdravem Dudadíková

7,1/10
Jindřich, pobyt s partnerem/koučervenec 2015

7,5/10
Jiřina, pobyt s partnerem/koučerven 2015

Cesta k pláži je velmi pěkná,lemovaná oleandry,ibišky,bugenviliemi,kaktusy,. Výhodou je,že oběd se podává i u pláže,ale není možnost dát si po obědě kávu,ta se podává jen u bazénu a tam jsou dost často dlouhé fronty.Jinak jsme byli celkem spokojeni,zdraví Jiřina

6,3/10
Milada, pobyt s rodinoučerven 2015

Dovolená v tomto hotelu, který byl zařízen hlavně pro německé turisty, byla pěkná. Dorozumívací řeč trošku angličtina, ale hlavně němčina. Jakmile zjistí - podle jiné barvy náramku, že nejste Němka, tak jsem měla pocit trošku ochlazení v chování. Němci měli červené náramky, češi žluté (Ultra all inclusive a obyč. all inklusive - rozdíl, že po 24.hod. se mohlo konzumovat, ale stejně bylo zavřeno). Jinak na pláži bohužel byly občas kobylince od koní a od velbloudů, kteří tam naháněli turisty - než je někdo laxně vyprovodil z pláže - za nějaký čas tam byli znovu. Velká výhoda v těchto destinací je možnost dovolené před sezónou, kdy tam je relativně čisto a nejsou taková vedra. Odjížděli jsme 5.6. a bylo to akorát.... Při odjezdu, pakliže vám do 15 min. nepřijede autobus, nečekejte déle, protože my jsme čekali 35 min. v domnění, že každou chvíli přijede. Po mém telefonátu (z mladých to nikoho nenapadlo) jsem zjistila, že delegátka neví, že ještě čekáme a hrozně se divila, pak po dalších 20.minutách nám poslala mikrobus - taxi, kde jsme si vezli kufry na kolenou a podvozkem mlátili do silnice - jak spěchal a jak jsme byli nacpaní ! Ale letadlo jsme stihli - uf ! Přesto to vše byly podružné problémy, které se dají vychytat (kromě kobylinců).

6,5/10
nesrine, pobyt s přátelileden 2015

9,3/10
Jiřina, pobyt s partnerem/kouzáří 2013

7,4/10
Lucie, pobyt s přáteličervenec 2012

8/10
Anna, pobyt s rodinouzáří 2014

Spokojenost, určitě pojedeme znovu.

8,4/10
Ivunka, pobyt s partnerem/koučerven 2014

7,2/10
Iva, pobyt s přáteliříjen 2014

7,5/10
Zuzana, pobyt s rodinouříjen 2014

Urcite vhodnejsia oblast (sever) ako blizsie k letisku - juh?, kde boli plaze spinave. Velmi pokojna oblast vhodna ako pre mladych, starych, tak rodiny s detmi. Hotel hlavne s nemeckou klientelou. V hoteli sme nezazili ziadnu rusku klientelu. Sluzby sa vyrazne zlepsili, ked bolo na kontrole vedenie hotelu :). Avsak to je v tychto krajinach normalne.

7,4/10
Emanuel Kadeřábek, pobyt s partnerem/kouzáří 2014

7,9/10
Ada, pobyt s přátelizáří 2014

Naprosto perfektní dovolená, pokud si chcete užít klidnou dovolenou je tento hotel naprosto ideální. Jen my bychom příště asi jeli, do trochu živějšího hotelu :)

8,4/10
rob, pobyt s rodinoučerven 2013

7,4/10
O, pobyt s partnerem/koučervenec 2014

7,3/10
petr, pobyt s partnerem/kouříjen 2013

jako last minute do 10 000kč je hotel dobrý..mimo sezonu...bylo nás tam cca 250 a vše ok..kapacita je prý 700..to bych tam být nechtěl..zatím mě afrika nijak nelákala ale pokud by bylo i jinde takhle bezproblémově tak to beru..stačí odhánět "zloděje" na letišti..poslíček vám vezme vozík 100 metrů k autobusu a chce 10 euro:-)...počítat s tím že je všude na všechno čas..a že doma máte čistěji je jasné..kdo se stím smíří tak si užije pěknou dovču..

8/10
Tom, pobyt s partnerem/kouzáří 2013

Velká spokojenost s hotelem. Ačkoliv není nejnovější,je velmi pěkný,spousta květin a zahrad. Velká nabídka možností kde se občerstvit,moc se nám líbilo,že na přímo na pláži dobře fungoval bar a gril bar,takže jsme mohli opravdu celý den strávit u moře a ohledně žízně a hladu stačilo zajít pár metrů od lehátka. Personál byl velmi milý a vstřícný, nabídka jídel byla také velmi dobrá. Určitě se do tohoto hotelu ještě vrátíme!

7,7/10
Tom, pobyt s partnerem/kouzáří 2013

Velká spokojenost s hotelem. Ačkoliv není nejnovější,je velmi pěkný,spousta květin a zahrad. Velká nabídka možností kde se občerstvit,moc se nám líbilo,že na přímo na pláži dobře fungoval bar a gril bar,takže jsme mohli opravdu celý den strávit u moře a ohledně žízně a hladu stačilo zajít pár metrů od lehátka. Personál byl velmi milý a vstřícný, nabídka jídel byla také velmi dobrá. Určitě se do tohoto hotelu ještě vrátíme!

7,7/10
Honza, pobyt s partnerem/koučervenec 2013

Drobné za lepší pokoj platit až po tom co Vás ubytují. Jídlo si vybere každý. Hotel čistý a obsluha milá, hodně se snaží. Výlety zkuste pohledat i sami, výjde to levněji. Pláž čistá, jen někteří jsou prasata, s tím se bohužel musí počítat. Celkově velká spokojenost, možná se někdy vrátíme

7,6/10
Zdeněk, pobyt s rodinoučerven 2013

7,4/10
Pavel, pobyt s rodinouříjen 2012

Kromě obsluhy v Citrobaru OK.

7,4/10
Zuzana, pobyt s přátelizáří 2012

Byli jsme velice spokojeni , domníváme se , že poskytované služby, strava ,prostředí hotelu, služby personálu byly na úrovni.

7,9/10
Nada, pobyt s přátelizáří 2012

velice příjemný hotel,všechno bylo super

7,9/10
Alla, pobyt s rodinousrpen 2012

6,5/10
Iris, pobyt s rodinousrpen 2012

Ráda bych tento hotel doporučila všem, co si chtělí odpočinout a součaně si užít zábavu v pravém slova smyslu. Hotel nabízí super kulturní vyžití, skvělí animátoři jsou připraveni ale úžasně improvizují. Personál hotelu super, čistota hotelu bez komentáře. Pláž by mohla být trošku prostornější, ale vzhledem ke kapacitě hotelu si prostě každý chce pohodově ulehnout na lehátku, tak to místo zabere. Jinak moře bylo čisté, bez chaluch a nečistot. prostě SUUUUPPPEEERRRR!!!! Poděkování patří také delegátce zájezdu sl. Míše - skvěle se o nás postarala!!! Tak příští rok určitě zase!!!!

8/10
Gábina, pobyt s partnerem/kousrpen 2012

Hotel, lidé a vůbec všechno tam bylo super. Doporučuji hotel pro všechny věkové kategorie.

8,9/10
Alice, pobyt s přátelisrpen 2012

Všem mohu doporučit, nebála bych se moře, hotelu, pláže a ani místních lidí. Byla jsem upozorňována na "otravnost" místních mužů. A také tohle se dalo v pohodě zvládnout. Vypravila jsem se do starého města sama, samozřejmě bez pasu a neměla jsem nejmenší problém.

8,6/10
Iva, pobyt s rodinoučervenec 2012

8,3/10
Lenka, pobyt s rodinoučervenec 2012

Nedoporučuji, do zaplatili jsme docela vysokou částku, nároční a rozmazlení nejsme - normální mladá rodina, jídlo jsme tajně vynášeli z jídelny ráno, aby jsme neměli hlad, v baru na pláži nám nedali nic jiného než rozmočenou pizzu, ovšem ti co platili stoly se jim prohybaly, nevšímali si nás /neplatili jsme, bohužel zaplaceno už jsme měli/, pokud jsem chtěla jídlo mezi snídaní - obědem - večeří pouze pizza, jinak za peníze (měli jsme ALL inclusive - neodpovídá!!!) přijeli jsme do hotelu v půl páté odpoledne dcera měla hlad po dlouhém cestování, a bylo nám sděleno jídlo pouze za platbu :-( nedostatek ručníků - ráno odnešeny nové nedány, až pozdě odpoledne, neměli jsme se do čeho otřít po celý den pokud jsme chtěli na oběd do hlavní restaurace, to samé před odjezdem. Animační program hrozný - na pláži nic, pokud jsme chtěli hrát volleybal museli jsme pouze v 10 30 nebo 16 30 jinak nám míč nepůjčili - pouze za peníze, hotel mne velmi zklamal :-( nemohu se stěžovat ale na pikolíka!!

4,8/10
Jana, sám/aprosinec 2011

6,4/10
Tomáš, pobyt s partnerem/koučerven 2011

8,1/10
Zdenka, pobyt s rodinousrpen 2011

7,3/10
Monika, pobyt s přátelizáří 2011

Doporučuju tento hotel, nezklame...možná jen rozmazlené lidi, ale pro normální lidi je to pohádka.

7,9/10
Jiří, pobyt s přáteličervenec 2011

celkově zklamán, nedostatek dá se říci všeho - nádobí, jídla, ovoce, nestíhání uklízení stolů v jídelně, obsluha dle mého neměla rozdělený plac a každý dělal to, co ho napadlo,po odjezu místních z hotelu (začal ramadán) se to trochu zlepšilo. Snídaně - bez nápadu, po celý pobyt se složení nezměnilo, pouze dva druhy salámu, vejce pouze natvrdo - jinde se službou all in - víde druhů salámu, míchaná vajíčka nebo omeleta tak jak si řeknete -s cibilkou, zelenou, červenou, žlutou paprikou..., nepamatuji si, že by se složení někde neměnilo.Ovoce bylo pouze v jídelně a to max. dva druhy, na pláži ani u baru u bazenu ovoce nebylo, k obědu na pláži jsme si mohli dát denně pouze picu nebo bagetu - to mě také překvapilo, jinde s all in měli téměř 100% jídelny. Moře a pláž do doby vyplavení řes OK, do našeho odjezdu naplavený val výšky cca 0,5 m neuklizen a řasy se postupně začaly slavovat zpět do moře, takže jste šli pak do može přes plavající řasy několik metrů. to asi vše

5,1/10
Jiří, pobyt s rodinousrpen 2011

6,1/10
Milan, pobyt s partnerem/kousrpen 2010

Příjemná dovolená v jiném světě tak se na to musí každý připravit, ale jeli bychom opět.

6,7/10
Lucie Procházková, pobyt s přáteličervenec 2011

Vše ok.

7,9/10
tomáš, pobyt s partnerem/kousrpen 2011

7,1/10
tomáš, pobyt s partnerem/kousrpen 2011

7,1/10
Eva, pobyt s rodinousrpen 2011

Hotel vypadal na obrázku lépe. Prostě návrat do sedmdesátých let :) ale bylo to i tak skvělé. Super moře, jen ti otravní animátoři.

6,4/10
Alena , pobyt s partnerem/koučerven 2011

Velmi se nám tam líbilo, komplex nádherný, čistý, personál příjemný, delegát velmi milý a znalý prostředí. Bez chyby. A velmi jsme ocenili parkování od student agency na letišti v Praze.

8,4/10
Barbora, pobyt s rodinousrpen 2011

8,5/10

O hotelu

Nesrine

Internet Internet
Internet
Venkovní bazén Venkovní bazén
Venkovní bazén

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Tento hotel pochází z roku 1983. Objekt nabízí hostům celkem 274 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, snídaňový salónek, kavárna, bar a plážový bar. Je tady supermarket a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti (zdarma). Dále je možné využít vícejazyčný personál, službu hlídání dětí, autopůjčovnu, lékařskou službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo kingsize manželskou postel. Je možné rezervovat oddělené ložnice. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Také je zde sejf a minibar. Hosté mohou použít ledničku a mini ledničku. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například tenis, hra boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal, minigolf, golf, lukostřelba a jízda na koni. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například vodní lyžování, windsurfing, jet ski, jízda na šlapadlech, jízda na banánovém člunu, plachtění, jízda na katamaránu, jízda na kajaku a aqua fitness. Hosté mohou sportovat i uvnitř objektu, je tady fitness studio, stolní tenis, kulečník, šipky a aerobik. V hotelu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, hammam, kosmetický salon, masáže a solárium. V nabídce je animační program, živá hudba, diskotéka, miniklub, mini diskotéka pro děti a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.