STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Iberostar Kuriat Palace

Tunisko, Pevnina, Sousse

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Iberostar Kuriat Palace

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Monastir
Poloha
Oblíbený luxusní resort, se nachází cca 10 km od centra města Monastir a cca 15 km od Sousse. Cca 650 m od hotelu se nachází vlaková stanice. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 3 km od hotelu. Letiště Enfidha je vzdálené cca 70 km.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za depozit.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, tématická restaurace a la carte (nutná rezervace předem), lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, Wi-Fi v celém areálu zdarma, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), vířivka, dětský bazén se skluzavkami, obchod se suvenýry, konferenční místnost
Ubytování
Pokoje s výhledem do zahrady má centrálně ovládanou klimatizaci (od 15.6. do 15.9.), SAT/TV, telefon, trezor, miniledničku, set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociílní zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu

Za příplatek:
Pokoj superior s výhledem do zahrady - možnost 1 přistýlky, prostornější
Pokoj superior s výhledem na moře - možnost 1 přistýlky, prostornější
Pokoj s bočním výhledem na moře - max 2 osoby
Pokoj s přímým výhledem na moře - max 2 osoby
Pokoj Star Prestige s výhledem do zahrady - max 2 osoby
Pokoj Star Prestige s výhledem na moře - max 2 osoby
Rodinný pokoj s výhledem do zahrady
Rodinný pokoj s výhledem na moře

Výhody Star Prestige - adults only část, exkluzivní recepce, přístup ke střešní terase s barem, jacuzzi nebo sleva na masáž.
Stravování
All inclusive: snídaně (6:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu. Ve vybraných barech v časech 10:00-24:00 neomezené množství vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů. 

1x za pobyt je možné využít večeři v restauraci a la carte (nutná rezervace)
Sport a zábava
zdarma: animační a večerní programy, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal; za poplatek: SPA centrum (vyhřívaný bazén s mořskou vodou, sauna, turecké lázně, masáže, kosmetické procedury), vodní sporty na pláži
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. Pro vycestování do Tuniska je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 3 měsíce po návratu z Tuniska.