STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mediteranee Hammamet

Tunisko, Pevnina, Hammamet

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mediteranee Hammamet

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Hammamet
Poloha
Tříhvězdičkový hotel je situovaný v rozlehlé zahradě cca 3 km od historického centra města Hammamet a cca 65 km od hlavního města Tunisu. Letiště Enfidha je vzdálené cca 60 km. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou od hotelu vzdálené cca 500 m.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky za depozit.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte (tuniská a mezinárodní kuchyně), restaurace na pláži (za poplatek), lobby bar, bar u bazénu, tradiční maurská kavárna, Wi-Fi v lobby (zdarma), 2 bazény pro dospělé z toho 1 se slanou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), oddělený dětský bazén, konferenční místnost, obchod se suvenýry
Ubytování
Pokoje Standard s výhledem do zahrady nabízí klimatizaci (od 15.6. do 15.9.), SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), miniledničku (naplnění na vyžádání a za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna - sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů) balkon nebo terasu. 

Za příplatek jsou možné pokoje rodinné (stejné vybavení, jedna větší místnost)
Stravování
All inclusive: snídaně (06:00-10:00), pozdní snídaně, oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Během dne je k dispozici menší svačina (např. sendviče, ovoce, sladké pečivo).

V časech 08:00-00:00 neomezené množství vybraných nealkoholických nápojů a 10:00-00:00 neomezené množství vybraných alkoholických nápojů. Lze čerpat pouze v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
zdarma: animační a večerní programy, fitness, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, petanque, šipky, tenis (osvětlení za poplatek),; za poplatek: SPA centrum (thalasso procedury, masáže, sauna, kosmetické procedury), herna (elektronické hry), vodní sporty na pláži, golf (cca 10 km)
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. Pro vycestování do Tuniska je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 3 měsíce po návratu z Tuniska.