STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Castival Hotel

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Castival Hotel

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Hotel pochází z roku 2015. Hosté mají celkově k dispozici 387 pokojů. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna, bar a plážový bar. Jsou zde i různé obchody. Je zde knihovna. Dále je možné využít službu hlídání dětí, autopůjčovnu, lékařskou službu, transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Hosté mohou využít shuttleservis. V konferenčních prostorách je k dispozici fax, projektor, flipchart s fixy a kopírka. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 2 konferenčních sálů.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. V pokojích je dvoulůžková postel. K vybavení také patří sejf a za poplatek minibar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hosté mají k dispozici 2 vnitřní a 3 venkovní bazény. Pro děti je zde dětský bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. plážový volejbal (zdarma). Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio, stolní tenis a šipky. V objektu je wellness zóna, kde jsou různé relaxační programy. Hosté si mohou vybrat například saunu, parní lázeň a hammam a za příplatek také masáže. V hotelu lze navštívit také diskotéku a miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Objekt nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.