STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Cesars Resort Side

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Cesars Resort Side

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Side - Kumkoy
Poloha
Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Side - Kumkoy, cca 5 km od antického centra Side. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 60 km. Nejbližší nákupní možnosti cca 300 m od hotelu.

Pláž
Soukromá hotelová písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Plážový bar v rámci Ultra all inclusive.
Vybavení
Hotel disponuje hlavní a vedlejší budovou s 5 patry. V hlavní budově je k dispozici 6 výtahů, ve vedlejší budově 2 výtahy. Dále je hotel vybaven vstupní halou s recepcí (24 hod.), 3 bary (lobby bar, plážový bar, bar u bazénu), WiFi zdarma, hlavní restaurací, 3 a la carte restaurace - italská, turecká, mexická (nutnost předchozí rezervace), dva bazény, brouzdaliště, krytý bazén, 3 skluzavky pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.  Za poplatek kadeřník, minimarket, fotograf, lékař.
Ubytování
V základní ceně standardní dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově s možností až dvou přistýlek pro děti nebo jednou přistýlkou pro dospělého. Pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, WiFi, minibarem (denně doplňován vodou), trezorem (zdarma) a balkonem. Za příplatek stejně vybavené pokoje v hlavní budově s výhledem do okolí nebo s výhledem na moře. Za příplatek a na vyžádání lze rodinné pokoje s výhledem do okolí v hlavní budově s maximální možnou obsazeností 3 dospělé osoby a jedno dítě (12,99 let). (Forma lůžka pro děti - palanda, 1 místnost).
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (7:00-11:00), obědy (13:00-14:30), večeře (18:30-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, noční občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Kulečník, fitness, stolní tenis, tenis , jacuzzi, sauna, turecké lázně, plážový volejbal, diskotéka, denní i večerní animace. Za poplatek masáže, tělové procedury a vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Delegátské služby v místě pobytu až cca od 19.05.24.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.