STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Cullinan

Turecko, Turecká riviéra, Belek

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Cullinan

Neoficiální popis ubytování

Popis
Jde o zcela nový luxusní hotel navržen "ekologickou" architekturou, která je především v souladu s přírodou. Odstíny oranžové, které uklidňují duši, světlé mramorové detaily a dokonalá krajina jsou odrazem typické středomořské atmosféry. Tento exkluzivní hotel nabízí svým hostům největší kvalitu luxusu, naprostý komfort v nadstandartních pokojích, mimořádnou zábavu i nezapomenutelné gastronomické zážitky. Právem se zařadí k nejlepším hotelům typu Maxx Royal či Regnum Carya.
Rychlý přehled
nově otevřený hotel v červnu 2022 Wifi připojení v celém areálu ZDARMA luxusní hotelová Spa na ploše 8.000 m2 vhodné pro rodiny s dětmi a milovníky golfu (36 jamek na 110 hektarech) skvělá gastronomie a vynikající nápojový lístek
Stručná poloha
přímo u 600 metrů dlouhé písčité pláže nedaleko Titanic Deluxe pouhých 26 km od letiště Antalya (30 minut transfer) 3 km od nákupního centra Kadriye a cca 7 km od Beleku v docházkové vzdálenosti od Cullinan Golf Clubu zdarma vstup do zábavního parku Rixos Legend
Poloha
5* hotel Cullinan Belek se rozprostírá na pozemku o ploše 170.000 m2 a nachází se přímo u 600 metrů dlouhé písečné pláže se 2 moly. Letiště v Antalyi je vzdáleno 26 km, do centra města Antalya je to přibližně 40 minut jízdy. Nejbližší nákupní centrum Kadriye je od hotelu vzdáleno 3 km, centrum rušného Beleku 7 km. Vše v docházkové vzdálenosti od CULLINAN LINKS GOLF CLUB, který má 36 jamek (9 z nich má noční osvětlení) na celkové ploše 1 100 000 m2 (110 hektarů) a je jediným golfovým hřištěm, které je vystavěno paralelně s mořem, řekou a pohořím Taurus v pozadí.
Vybavení hotelu
Při vstupu do tohoto moderního chrámu turistiky se hostům objeví centrální atrium procházející celou stavbou hotelu s prostorným a útulným loby, recepcí a Cordelia lobby barem. Jde o 8 podlažní budovu ve tvaru otevřeného "C" s řadou věžiček v arabském slohu na břehu krásného moře. Klienti zde najdou hlavní restauraci s otevřeným bufetem určenou pro celodenní stravování, dalších 6 tématických restaurací (včetně několika skvělých a la carte za poplatek), celodenní 7/24 bistro A la carte, více jak 12 barů, ovocný bar na pláži, cukrárnu a patisserii. V zahradě nechybí ani 13 bazénů včetně několika dětských o celkové ploše téměř 10 000 m2, dětský klub Tini club s restaurací, který nabízí nikdy nekončící zábavu ve skupinách pro děti 0-3 roky, 4-12 let a juniory 13-16 let. Jde jeden z nejmodernějších dětských klubů s řadou míst na hraní podle věku, interaktivní zábavou, dobrodružným parkem, řadou sportovních aktivit, deskovými hrami, Lego místností, dětskou diskotékou atd. Nechybí ani hrací a TV místnost, 2 prostorná mola na pláži, Luxusní BeFine SPA centrum o rozloze 8 000 m2, kde najdete především krytý vnitřní (370 m2) a dětský (17 m2) bazén, vyhřívanou venkovní část (265 m2), masáže, tureckou lázeň, 2 sauny bio a klasickou, páru, Knaipův bazén, vířivky, nejmodernější fitness posilovnu a salon krásy.Nově byl vybudován na ploše více jak 3.000 m2 moderní vodní park se 13 ůžasnými skluzavkami pro děti i dospělé. Nejdelší skluzavka měří 121.50 m. Lehátka, osuškyx i WiFi připojení jsou u všech bazénů, na pláži zdarma. Hotel nabízí ubytování v 600 pokojích i samostatných vilách. Jde především o Superior (45 m2) i rodinné pokoje (55-68 m2), Grand family (103-124 m2),různé suity a velké množství pokojů s přímýmm vstupem do společného bazénku tzv. Swim up a 2 druhy vil (170-235 m2). Některé suity umožňují ubytování až 8 osob v jednom zařízení. Na pláži kromě lehátek a slunečníků najdete řadu privátních cabanas/ pavilonků (až pro 6 osob) za úplatu s celodenním servisem a obsluhou. V nabídce hotelu dále najdete pronájem vodních dýmek, středisko vodních sportů, asistenci osobního trenéra, golfovou akademii, kadeřníka, lékaře, hlídání dětí, beauty centrum, mytí aut, služby butlera, služby osobního řidiče, organizaci květin, oslav a dárků, kurýrní služby, půjčovnu limuzíny a jachty, čistírnu a prádelnu. Hotel zajišťuje i hlídání dětí od 12 měsíců věku, svatební či líbánkové balíčky vč. exkluzivních cen. V hotelu je k dispozici i Cullinan loungue, kde se klienti momentálně bez pokoje mohou převléci, osprchovat, odpočinout si či uschovat svá zavazadla.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí svým hostům celkem 18 typů pokojů různých kategorií. Na každého hosta čeká při příjezdu malé občerstvení vč. čerstvého ovoce, studených nápojů a šumivého vína. Standardní Superior pokoje s různým výhledem jsou umístěny v hlavní budově. Maximální obsazenost je 2 dospělí + 2 děti (nebo 3 dospělé osoby). Pokoj Superior je vybaven inteligentním ovládáním, pohodlným sofa/gaučem, King size bed 200x200 cm či 2 oddělenými postelemi 120x200 cm, LCD TV 49", elektronickým trezorem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou značky ETRO, pantoflemi a župany, plážovou taškou, digitální váhou, minibarem, setem na přípravu čaje, konvicí, klimatizací, WiFi připojením zdarma a balkonem. Za poplatek možnost pokoje s výhledem na moře, nebo pokoje se sdíleným bazénem tzv. Swim up. Všude je nabízen Pillow service s množstvím různých polštářů na výběr, žehlící set či video monitor pro nejmenší. Podlaha je kryta převážně keramikou s místím kobercem. Všechny pokoje jsou velice moderní, vkusně a útulně vybaveny a jsou nezvykle prostorné, což přispívá vyššímu standardu dovolené. Najdete zde celou řadu jiných pokojů a především Rodinné pokoje (55 m2 i větší viz Duplex) umístěné v hlavní budově nabízející ubytování pro maximálně 3 dospělé osoby + 1 dítě. Pokoje se skládají ze dvou místností tj. z ložnice, obývacího pokoje a nabízí výhled do zahrady nebo na moře. Family pokoje mají k dispozici stejné vybavené jako pokoje Superior. Suity umožňují ubytování pro 5-8 osob dle typu.
Pojmenování zařízení 1
Superior pokoj s možností až 2 přistýlek s výhledem na golf
Popis zařízení 1
Standardní Superior pokoje jsou umístěny v hlavní budově. Maximální obsazenost je 2 dospělí + 2 děti (nebo 3 dospělé osoby). Pokoj Superior je vybaven inteligentním ovládáním, pohodlným sofa/gaučem, King size bed 200x200 cm či 2 oddělenými postelemi 120x200 cm, LCD TV 49", elektronickým trezorem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou značky ETRO, pantoflemi a župany, plážovou taškou, digitální váhou, minibarem, setem na přípravu čaje, konvicí, klimatizací, WiFi připojením zdarma a balkonem.
pojmenovani_zarizeni_2
Superior pokoj s možností až 2 přistýlek s výhledem na moře
popis_zarizeni_2
Standardní Superior pokoje jsou umístěny v hlavní budově. Maximální obsazenost je 2 dospělí + 2 děti (nebo 3 dospělé osoby). Pokoj Superior je vybaven inteligentním ovládáním, pohodlným sofa/gaučem, King size bed 200x200 cm či 2 oddělenými postelemi 120x200 cm, LCD TV 49", elektronickým trezorem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou značky ETRO, pantoflemi a župany, plážovou taškou, digitální váhou, minibarem, setem na přípravu čaje, konvicí, klimatizací, WiFi připojením zdarma a balkonem.
Stravování
Stravování probíhá formou bohatého Ultra All inclusive konceptu, v rámci kterého mají hosté přístup do šesti restaurací. Restaurace Lagoon, Pascarella, Asian Breeze, turecká restaurace HASIR. Rybí restaurace YAMAS a Beff Grill Club jsou zpoplatněny. Na vyžádání je možná příprava speciálních pokrmů ze zdravotních či preferenčních důvodů (cukrovka, alergie, bezlepková dieta, veganství nebo vegetariánství). Jde o gastronomický ráj s neuvěřitelným výběrem mezinárodních nápojů všech značek z celého světa, kde si každý najde to své. Zde rozhodně hladem či žízní nebudete trpět ani minutu po celý deni noc.
Náš názor
Jde o zcela nový hotel na unikátním místě sdílející stejnou pláž nedaleko oblíbeného hotelu Titanic Deluxe. Resort je umístěn v naprostém klidu, stranou ruchu letovisek. Jeho největší devizou je prostor, vlastní široká písečná pláž, všudepřítomná zeleň podpořená sousedícím 36 jamkovým golfovým hřištěm. Doporučujeme všem, co vyhledýávají nové moderní a neokoukané komplexy s vysokým standardem služeb, kvalitními použitými materiály a útulnou architekturou. Pouhým zhlédnutím nápojového lístku zahrnutého do ultra all inclusive zjistíte, že jste se ocitli opravdu ve výjímečném hotelu nejvyšších kvalit turecké riviéry. Hotel nabízí skvělé zázemí nejen Vašim dětem ale i Vám. Doporučujeme zvážit rezervaci některého z pokujů swim up. Standardní pokoje jsou nezvykle velké, ale toto je určitě příjemný upgrade. V celém komplexu se snoubí kvalita použitých materiálů, čisté linie, skvělý výběr nábytku a doplňků, vše působí velice útulně, moderně a spolu s vynikající gastronomií, prostorem a zelení je to určitě předurčené místo pro tu pravou dovolenou vysoké úrovně.
Odkaz na WWW
https://www.cullinanhotels.com
www odkaz popis 1
www.cullinanhotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.