STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Delphin Deluxe

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Delphin Deluxe

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Okurcalar
Poloha
Hotel se nachází přímo na pláži přibližně 90 km od letiště v Antalyi, je obklopen udržovanou zahradou. Centrum Alanye je od hotelu vzdálené cca 30 km a Side přibližně 32 km. Děti se mohou těšit na obrovský lunapark s horskými dráhami a ruským kolem a také na bazény se skluzavkami. Dospělí si mohou užívat bazénový komplex nebo procedury v lázeňském & wellness centru.
Pláž
Hotelový komplex leží přímo na písečné pláži s oblázky u vstupu. Sportovní nadšenci mohou využít nabídku vodních sportů na pláži (za poplatek). Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Bar na pláži v rámci Ultra all inclusive.
Vybavení
Hotelový komplex disponuje hlavní a vedlejší budovou. Hlavní budova má 4 výtahy, vedlejší budova 3 výtahy. Dále v komplexu naleznete recepci (24 hod.), hlavní restauraci, 7 a la carte restaurací (rybí, italskou, čínskou, mexickou, tureckou, japanskou, středozemní), cukrárnu, několik barů, včetně baru u bazénu, plážového baru, lobby baru, garden secret baru, baru na mole, disco baru a další. Butiky, minimarket, konferenční místnosti. 4 venkovní bazény, aquapark, dětské brouzdaliště a jeden vnitřní bazén. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek kadeřnictví, půjčovna aut, hlídaní dětí, kosmetický salon, lékař, bowling, herní místnost, prádelna. Akceptované karty Visa, Master Card.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dospělou osobu nebo až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC, župan), klimatizací, trezorem (zdarma), WiFi, SAT/TV, telefonem, minibarem (doplňovaný nealkoholickými nápoji a pivem) a balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje s bočním výhledem nebo přímým výhledem na moře, stejně vybavené.
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (07:00-10:00), obědy (13:00-14:30), večeře (18:30-21:30) formou bufetu, brzká snídaně, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, zmrzlina, gozleme, vafle, zákusky, káva, čaj, noční občerstvení (22:30-03:00), nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
1x za pobyt možnost večeře v jedné à la carte restauraci (nutná rezervace).
Sport a zábava
Denní i večerní animační program pro děti i dospělé, živá hudba, večerní představení, diskotéka, mini klub (4-12 let), dětské kino, fitness centrum, 2 tenisové kurty (vybavení a osvětlení za poplatek), vstup do turekých lázní, sauna, pára, stolní tenis, plážový volejbal. 
Za poplatek různé tělové procedury, masáže, kosmetický salon, vodní sporty na pláži, luna park a herní místnost pro děti, bowling.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.