STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Euphoria Barbaross Beach Resort

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Euphoria Barbaross Beach Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Side - Manavgat
Poloha
Hotel se nachází přibližně 150 m od pláže, 25 km od cetra antického Side a 80 km od letiště v Antalyi.
Pláž
Soukromá písčito-oblázková pláž, se nachází přibližně 150 m od pláže. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Plážový bar v rámci Ultra all inclusive (10:00-18:00). Pavilony za poplatek.
Vybavení
Hotel se skládá z hlavní a několika vedlejších budov, v hlavní budově je k dispozici výtah, recepce (24 hod.). Resort dále disponuje hlavní restaurací, a la carte restaurací (turecká, mořské plody - nutná předchozí rezervace, 1x za pobyt zdarma), 5 barů, včetně lobby baru (09:00-02:00), plážového baru, baru u bazénu (10:00-00:00), chilout baru (24/7). WiFi zdarma. Venkovní bazény, skluzavky, vnitřní bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Za poplatek kadeřnictví, lékař, minimarket, půjčovna aut. Akceptované kreditní karty Visa, Master Card.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově s možností přistýlky i pro dospělou osobu jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, WiFi, SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem (doplňovaný nealkoholickými nápoji) a balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje v hlavní budově s možností až dvou přistýlek pro děti, za příplatek a na vyžádání rodinné pokoje (2 pokoje) v hlavní budově s maximální obsazeností 3 dospělé osoby a jedno dítě do 13,99 let.
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, noční občerstvení, odpolední občerstvení ve snack baru, gozleme, zmrzlina, zákusky, káva, čaj, nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v jedné à la carte restauraci (nutná rezervace).
Sport a zábava
Denní a večerní animace, pro děti i dospělé, živá hudba, fitness centrum, tenisové kurty (vybavení a osvětlení za poplatek), turecké lázně, sauna, mini klub (4-12 let). Za poplatek vodní sporty na pláži, masáže, různé další tělové procedury.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.