STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Flora Garden Beach Side

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Flora Garden Beach Side

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Kizilot - Manavgat
Poloha
Přímo u pláže cca 17 km od Manavgatu a cca 22 km od centra Side. Letiště cca 80 km.
Pláž
Písčito-oblázková pláž oceněná Modrou vlajkou se nachází přímo u hotelu. Na pláži je k dispozici bar v rámci All inclusive. Osušky, lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma.
Vybavení
Hotel je vyhrazený pouze pro dospělé osoby (16+), disponuje 261 pokoji, hlavní budovou a několika bungalovy. Vstupní hala s recepcí (k dispozici 24 h), hlavní restaurace, 3 à la carte restaurace za poplatek (rezervace nutná). K dispozici je 8 barů (např. plážový bar, bar u bazénu, kavárna, lobby-piano bar), menší obchodní arkáda, kadeřnictví za poplatek. V zahradě jsou 2 bazény s terasou na slunění, zahrada Zen. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. WiFi zdarma. Hotel před otevřením sezony 2023 prošel částečnou renovací (plážový bar, hlavní restaurace).
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možnosti přistýlky a výhledem do okolí mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, telefon, SAT/TV, balkon, trezor, minibar (doplňován denně nealko nápoji), set na přípravu kávy/čaje, WiFi zdarma.
Za příplatek je možné vyžádat pokoje Deluxe s výhledem na moře nebo pokoje umístěné v bungalovech s výhledem na moře.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, turecké palačinky, zmrzlinu, snacky různého druhu během celého dne, včetně půlnočního snacku (00:00-06:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Fitness, tenis (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, basketbal, sauna, pára, turecké lázně, animace, show, živá vystoupení. Za poplatek procedury v tureckých lázních, masáže, salón krásy.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.