STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Gold Island Family

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Gold Island Family

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Alanya - Fugla
Poloha
Moderní hotelový komplex je situován na poloostrově na konci zálivu, cca 20 km od města Alanya a cca 100 km od letiště.
Pláž
Hotelová písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, plážové osušky a slunečníky na pláži zdarma.
Vybavení
Vstupní hala, recepce (24 hod.), výtahy, hlavní restaurace, restaurace à la carte, bary - lobby bar, bar u bazénu, bar na střeše.  WiFi v areálu zdarma. Za poplatek půjčovna aut, minimarket. Dále hotel disponuje terasou s bazénem, dětský bazén se skluzavkami, aquapark, krytý bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Hotel se v předchozích letech skládal ze dvou budov (budova A - kulatá a budova B - hranatá), nově hotel Gold Island Family nabízí ubytování pro kleinty pouze v budově B, ale klienti mohou využívat prostory budovy A - konkrétně Starbucks, aquapark, fitness centrum, pláž, bar na pláži, bazény. Fugla snack bar, hlavní restaurace a  a la carte restaurace náležící k budově A lze využít pouze za poplatek a dle aktuální obsazenosti hotelu.
Ubytování
Moderní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, minimarem (po příjezdu doplněn nealko nápoji, následně doplňován vodou) a balkonem.
Stravování
Ultra all inclusive (24 h) zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední slané a sladké občerstvení, půlnoční polévku, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte (nutná rezervace předem).
Sport a zábava
Kulečník, fitness centrum, hammam, sauna, mini klub. Za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, aromaterapie, kosmetické procedury.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.