STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Kamelya Ayishen K Club

9/10
9/10

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Klara, pobyt s rodinousrpen 2022

8,6/10

O hotelu

Hotel Kamelya Ayishen K Club

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Side
Poloha
Rozsáhlá prázdninová vesnička s prvotřídními službami s nádhernou zahradou tvoří vilky Kamelya K Club, hotel Fulya a hotel Selin. Hotelový komplex leží u pláže cca 8 km od historického centra Side a cca 55 km od letiště. Možnost nakupování na místním tržišti cca 500 m od hotelu. Klienti všech 3 hotelů mohou čerpat služby poskytované v areálu Kamelya Collection bez ohledu na část, ve které jsou ubytováni (stravovat se klienti musí ve svém hotelu).
Pláž
Krásná písčitá pláž se zlatavým, jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází nejméně 200 m od hotelu (v rámci areálu). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, 5 á la carte restaurací, několik barů, WiFi v celém areálu zdarma, obchody, konferenční místnosti, 3 bazény, dětské bazény, aquapark s několika bazény, jeskyněmi a draky. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové standardní pokoje s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), klimatizací, TV/sat, telefonem, minibarem, trezorem, balkonem nebo terasou.
Možnost prostornějšího pokoje typu Superior s 1 přistýlkou nebo pokoje Deluxe s možností až 2 přistýlek. Na vyžádání rodinné pokoje se 2 oddělenými ložnicemi.
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, zmrzlina, snack, pozdní večeře, noční svačina, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt večeře á la carte restauraci (nutná rezervace).
Sport a zábava
Tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobic, vodní gymnastika, diskotéka, dětské hřiště, animační programy, miniclub, amfiteátr; sauna, turecká lázeň, fitness v hotelu Fulya. Za poplatek: bowling, kulečník, masáže, motorizované sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Delegátské služby v místě pobytu až cca od 19.05.23