STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Liu Resorts

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Liu Resorts

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Life is unique, je pravým motem hotelu LIU, kde se potkáte s komfortem, který přispěje nejen k obnově Vašich sil a celkovému osvěžení organismu, ale užijte si nekonečnou a nedotčenou přírodu místní odlehlé pláže.
Rychlý přehled
vynikající chili bar přímo na pláži s hudebním amfiteátrem úplně nový hotel (2021) v blízkostí písečných dun moderní a útulné designové pokoje nedaleko starobylého historického centra Side ubytování s pouhými 380 pokoji a s velkým pozemkem na pláži
Stručná poloha
rozloha 54 000 m2 u krásné 20 000 m2 velké písečné pláže 48 km od letiště 56 km od centra Antalye 12 km od centra Side
Poloha
nový 5* hotel (2021) ležící na podlouhlém pozemku o rozloze 54.000 m2 s dlouhou minimalistickou zahradou a písečnými dunami u krásné 20.000 m2 velké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (štěrk a oblázky u vstupu). Celý komplex se nachází na konci letoviska Manngvat a je pravou oázou pohody, zábavy a relaxace. Hotelová zeleň je ohraničena písečnými dunami, které přechází v dlouhou písečnou pláž. Zde najdete vynikající intimní koktejlový bar, hudební stage a veškerý servis včetně celodenní restaurace, velké plážové pavilony s batlerem a středisko vodních sportů. Letiště je vzdálené 48 km, centrum Antalye 56 km a centrum Side 12 km.
Vybavení hotelu
jde o zcela nový hotel (VII/2021) i koncept inspirovaný přírodou, umístěný na ojedinělém přírodním místě,který tvoří dvojice budov propojených tunelem. Jde o menší resort s pouhými 380 pokoji. U vstupu Vás uvítá moderně pojatá recepce, přecházející v designově vybavené loby, bar a cukrárnu. Celá tato část působí útulně, přátelsky, střídmě, elegantně a láká nejen k příjemnému posezení. V prvním patře je jedna ze dvou a la carte restaurací Rouge Roof VIP se středomořskou kuchyní a konají se zde večery s živou hudbou. V přízemí naleznete hlavní restauraci Pelagos a řadu obchodů. Je zde i propojovací tunel do další budovy, kde jsou i vnitřní lázně Sense Spa s moderním fitness, vyhřívaným bazénem (74 m2), masážemi, saunou, tureckým hammamem a párou. Nabízíme ubytování v menších Deluxe (25 m2) či Superior Corner pokojích (45 m2), Rodinných pokojích (55 m2) se 2 ložnicemi a King suitách (180 m2). Pokoje se liší především výhledem a některé mají přímý vstup do sdíleného bazénu přímo z terasy pokoje (swim up). Neopomeňte na Stagnum Ice Cream bar či Breeze snack restauraci, která večer slouží jako rybí a la carte restaurace a která rovněž funguje přes celý den jako snack. Zde naleznete pověstný bar s večerními představeními, nabízející útulné posezení na několika úrovních i neskutečné míchané nápoje na míru jen pro Vás. Další bar je u Aqua Kids clubu a detox bar v lázních. Nejmenším slouží Hero and Caree kids club s řadou her, zábavních aktivit, ručních prací a soutěží. Jako v obdobných hotelech i zde naleznete několik venkovních bazénů (580+555+240m2) s různým účelem, z nichž jeden je vyhřívaný mimo letní sezónu. Nechybí ani 5 skluzavek pro děti a 5 pro dospělé s bazénem (187 m2) a velký dětský (323 m2) Children activity pool. Kromě dalšího si v hotelu můžete zahrát tenis, stolní tenis, šipky, beach volejbal, basketbal, boccia, fotbal či si zastřílet ze vzduchovky. Hotel organizuje každý den různá cvičení i jiné sprotovní akce. Večer se konají hudební či jiná show přímo na plaži. V komplexu hotelu najdete rovněž boutique, potápěčské centrum, fotoslužbu, minimarket, kadeřnictví, prádelnu,službu doktora, půjčovnu aut i kol. Nabízí rovněž hlídání dětí (za úplatu), dětské vybavení na pokoj dle přání klientů. Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma v celém areálu hotelu i na pláži, kde je i několik prostroných plážových pavilónů s batlerem za úplatu (cca 100 EUR).
Vybavení pokoje
menší standardní Deluxe pokoje jsou moderně vybaveny, nabízí možnost přistýlky, mají sociální zařízení se sprchou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, žehlící prkno, křeslo, psací stůl, LCD SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet zdarma, denně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu či čaj, trezor a balkon. Podlaha je krytá laminátovou podlahou. Rodinné pokoje mají 2 oddělené místnosti a některé pokoje mají přímý vstup do bazénu.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj s výhledem do okolí s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
menší standardní Deluxe pokoje jsou moderně vybaveny, nabízí možnost přistýlky, mají sociální zařízení se sprchou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, žehlící prkno, křeslo, psací stůl, LCD SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet zdarma, denně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu či čaj, trezor a balkon. Podlaha je krytá laminátovou podlahou.
pojmenovani_zarizeni_2
Deluxe pokoj s bočním výhledem na moře s možností 1 přistýlky
popis_zarizeni_2
menší standardní Deluxe pokoje s bočním výhledem na moře jsou moderně vybaveny, nabízí možnost přistýlky, mají sociální zařízení se sprchou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, žehlící prkno, křeslo, psací stůl, LCD SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet zdarma, denně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu či čaj, trezor a balkon. Podlaha je krytá laminátovou podlahou.
Stravování
bohatý Ultra All inclusive koncept s kvalitní kuchyní, nepřeberným výběrem mezinárodních nápojů, s důrazem na přání každého jednotlivého klienta včetně těch nejmenších. Nejoceňovanějším místem je koktejlový bar na pláži s neopakovatelou atmosférou a opravdu skvělými koktejly připravovanými na míru jen pro Vás.
Náš názor
LIU ve zkratce znamená Life Is Unique, což plně vystihuje koncept hotelu. Život je opravdu unikátní se všemi jeho krásami i nedokonalostmi. Nechte se rozmazlovat v této oáze pohostinnosti nedaleko centra letoviska a historického městečka Side s tisíciletou historií a množstvím památek v pěší vzdálenosti od hotelu. Klienti ocení především nevšední beach bar s fantastickou celodenní atmosférou a neuvěřitelnými koktejly té nejvyšší úrovně a kvality. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají rezort s kvalitní pláží, útulným barem, dobrou kuchyní a v blízkosti řady nákupních možností a rozptýlení.
Odkaz na WWW
http://www.liuresorts.com
www odkaz popis 1
www.liuresorts.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.