STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lykia World Antalya

Turecko, Turecká riviéra, Belek

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lykia World Antalya

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Belek
Poloha
Hotelový komplex se nachází přibližně 45 km od letiště v Antalyi, cca 30 km od antického města Side a 70 km od Alanye.
Pláž
Hotelová 2,5 km dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře leží přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži v rámci Ultra all inclusive. Pláž s možným výskytem Karet obecných.
Vybavení
Vstupní hala, recepce (24 hod.), několik výtahů, hlavní restaurace, 4 à la carte restaurace (turecká, rybí, italská, mexická 1x za pobyt zdarma - nutná předchozí rezervace), cukrárna (11:00-18:00), 5 barů, včetně lobby baru (24/7), plážového baru (10:00-18:00), Istanbul bar (10:00-00:00), Links bar (za poplatek), butiky, WiFi zdarma, konferenční místnosti. Venkovní bazény, včetně relax bazénu pouze pro dospělé, aquapark (6 skluzavek), dětské bazény, vnitřní bazén. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek kadeřnictví, půjčovna aut, prádelna, lékař, půjčovna kočárků.
Ubytování
Deluxe dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, WiFi, SAT/TV, telefonem,set na přípravu kávy/čaje, trezorem, minibarem (doplňovaný nealkoholickými nápoji a pivem) a balkonem nebo terasou. Za příplatek stejně vybavené pokoje s výhledem na moře.
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře(18:30-21:00), pozdní snídaně, občerstvení během celého dne, gözleme, zmrzlina, sushi, káva, čaj, zákusky, noční občerstvení (23:30-06:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt večeře v a la carte restauci zdarma (nutná předchozí rezervace).
Sport a zábava
Součástí hotelu 18ti jamkové golfové hřiště (za poplatek), animační denní i večerní program, pro děti i dospělé, živá hudba, večerní show, mini club (4-12 let), plážový volejbal, stolní tenis, basketball, fitness, šachy, jogam aerobik, vodní polo, diskotéka, 10 tenisových kurtů (osvětlení a vybavení za poplatek), vstup do tureckých lázní, sauna, pára. Za poplatek soukromé lekce, masáže, různé tělové procedury, vodní sporty.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.