STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Miramare Beach Hotel

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Miramare Beach Hotel

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Side - Kumkoy
Poloha
Centrum historického města Side je vzdáleno 6 km, město Manavgat 10 km, nákupní možnosti v okolí hotelu (cca 300 m), mezinárodní letiště Antalya 60 km, centrum Antalye 78 km.
Pláž
Hotelová písčitá pláž dlouhá 150 m přímo u hotelu, bar na pláži v rámci Ultra all inclusive. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vybavení
Hlavní budova 5 pater, 4 výtahy k dispozici, prostorná vstupní hala, recepce (24 hod.), hlavní restaurace, 2 restaurací à la carte - středomořská Olive, italská Sole Mare (1x za pobyt zdarma, nutná předchozí rezervace), 4 bary včetně plážového baru, sunset baru, dico baru, cukrárna otevřena 24 hod. denně, kavárna, minimarket, butik, konferenční centrum, WiFi zdarma, 2 bazény, dětský bazén, vnitřní bazén, skluzavky pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek kadeřnictví, SPA centrum, fotograf, hlídání dětí, půjčovna aut, lékař, prádelna. Akceptované karty Visa, MasterCard.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior (30 m2) s výhledem do okolí s možností přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, WiFi, minibarem (denně doplňován nealko nápoji a pivem), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem (zdarma) a balkonem. Za příplatek možnost stejně vybavené pokoje superior s výhledem na moře či bočním výhledem na moře. Za příplatek a na vyžádání rodinné pokoje s maximální možnou obsazeností 4 dospělé osoby. (2 pokoje).
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje stravování formou bufetu snídaně (07:00-11:00), oběd (12:30-14:30) večeře (18:30-21:30) noční občerstvení (00:00-07:00). Občersvení během dne (12:30-15:30), další občerstvení v cukrárně, či kavárně. (1x za pobyt možnost večeře v jedné ze 2 á la carte restaurací zdarma). Alkoholické a nealkholické nápoje místní a importované výroby v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Denní a večerní animační pragramy, večerní show, party, živá hudba, diskotéka, herna pro děti, fitness centrum, stolní fotbal, plážový volejbal, tenis, basketbal, ranní jóga, aerobik, step aerobik, zumba, aqua aerobik, stolní tenis, šipky, boccia. Mini klub (4-7 let), Junior klub (8-11 let), Teenahe klub (12-16 let) vždy od 10:00-12:00 a 14:30-17:00. Minidisco od 20:45.

Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.