STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mylome Luxury Hotel & Resort

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mylome Luxury Hotel & Resort

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Hotel se nachází ve středomořském zálivu, obklopen udržovanými zahradami. Nachází se cca 1 km od místních obchodů a kaváren, cca 30 km od centra historického města Side, cca 33 km od centra Alanye a cca 90 km od letiště v Antalyi.

.
Pláž
Objekt se nachází na soukromé písečné pláži s velkým molem s bezplatným plážovým servisem (lehátka, slunečníky a osušky) a asi 1,5 km od veřejné písečné pláže Okurcalar Halk.
K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, prostorná vstupní hala, 6 výtahů, hlavní restaurace, 5 restaurací a'la carte (turecká, italská, východní kuchyně, mořské plody a ryby), 3 snack bary: Food Court, Fast Corner a Ocean Pier, cukrárna Emerald Patisserie, turecká palačinková restaurace Gözleme House, 5 barů: včetně v lobby, u bazénu a na molu, 3 venkovní bazény (jeden pouze pro dospělé), aquapark (od 7 let), mini aquapark pro děti (od 4 let), dětské brouzdaliště, vnitřní bazén a dětské brouzdaliště. Kromě toho je za příplatek k dispozici prádelna, hlídání dětí, půjčovna aut, kadeřnictví a obchody.

Internet

V celém objektu včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (18:30-21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, noční občerstvení (01:00-07:00) formou bufetu v restauraci Bistro, občerstvení v restauracích: V restauracích Food Court (11:00-18:30), Fast Corner (13:00-16:00) a Ocean Pier (13:00-16:00), turecké palačinky (10:00-15:30), sladkosti (13:00-23:00) a místní alkohol, vybraný importovaný alkohol a nealkoholické nápoje v lobby baru Infinity 24 hodin, v ostatních barech během otevírací doby. Kromě toho možnost využít jednou za pobyt bezplatně restauraci a'la carte.

Sportovní a animační program
Hotel nabízí širokou škálu animačních aktivit, kurzy vodní gymnastiky a vodního póla, taneční vystoupení, DJ, živou hudbu, tematické večírky a minidiskotéku. Dále: suchá a parní sauna, turecké lázně, posilovna, plážový volejbal, šipky, minigolf a pro děti miniklub. Za příplatek: masáže a procedury v lázeňském centru a vodní sporty.
Webové stránky

www.mylomehotels.com

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Velmi kvalitní hotel, jehož hlavní předností je rozsáhlý bazén zaručující zábavu pro děti i dospělé. Velkou výhodou tohoto zařízení je rozsáhlý animační program, který spolu s širokou nabídkou Ultra All Inclusive činí z tohoto hotelu ideální místo pro dovolenou. Ideální nabídka pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří na dovolené ocení dobrou zábavu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.