STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Parador Beach

8/10
8/10

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Zuzana, pobyt s rodinoučerven 2023

6,6/10
Jiří, pobyt s partnerem/kouzáří 2022

Do Turecka jezdíme pravidelně, pokaždé zkusíme jiný hotel. I tento rok jsme byli spokojeni. Pokoje čisté, poloha hotelu super, personál příjemný a vstřícný. Na pláž 50 metrů. Bazén sice menší, díky klasickým ručníkářům defacto nedostupný, ale vzhledem k opravdu blízké pláži to nebyl problém. Moře čisté, pláže dle očekávání. Počasí super. Myslím, že se do Turecka opět příští rok podíváme.

6,4/10
David Levíček, pobyt s partnerem/koučerven 2019

8/10
Johana, pobyt s rodinoučerven 2019

Jediné co mi vadí je, že německé CK nemají nikoho, kdo by mluvil aspoň na komunikační rovni anglicky. Poktud bych neuměla turecky - problém s delegátem nevyřeším. Jen němčina. Ať tedy zájezdy Čechům nenabízí.

8,8/10
Naďa, pobyt s přátelizáří 2011

dovolená se vydařila

7,9/10

O hotelu

Parador Beach

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 129 km Nejbližší město: Alanya (2 km) Typ pláže: písčitě-oblázková Vzdálenost od pláže: 100 m
Popis
Hotel nabízí recepci, hlavní restauraci, bar, venkovní bazén, fitness centrum, plážový volejbal, šipky, biliard, večerní animační program, prádelna, služby lékaře, parkoviště, konferenční prostory a wifi internetové připojení v lobby.
Poloha
2 km od centra města Alanya, 129 km od mezinárodního letiště Antalya
Pláž
Písčitě-oblázková pláž leží 100 m od hotelu, dostupná přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, u bazénu zdarma
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkon, klimatizace, TV/SAT, telefon, mini lednice, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, veškeré nápoje po 22:30
SPORT A ZÁBAVA
Fitness centrum, plážový volejbal, šipky, biliard, večerní animační program
SLUŽBY ZA POPLATEK
Biliard, prádelna, telefon, trezor, wifi internetové připojení (kromě lobby)
URL
https://www.paradorhotels.com/beach/?dil=tr
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy. Doprava se SUNEXPRESS/ MGA AVIATION: přímé lety Praha - Antalya - Praha v letní sezóně 2023 *Lety se společností SunExpress jsou součástí dynamického balíčku.