STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Rubi Platinum Boutique

Turecko, Turecká riviéra, Alanya

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Rubi Platinum Boutique

Neoficiální popis ubytování

Popis
Hotelový komplex svojí vybaveností a důrazem i na nejmenší hotelové hosty dokáže uspokojit všechny kategorie návštěvníků. Výhodou je možnost relaxace v hotelovém wellness, rovněž tak ale velká nabídka možností sportovního a kulturního vyžití. Samozřejmě, že velkým plus samotná poloha přímo u velké pláže a v neposlední řadě příjemná okolní zeleň, do které je areál vsazen.
Rychlý přehled
2 a´la carte restaurace 3 bary a kavárna aquapark wellness centrum fitness centrum
Stručná poloha
rozloha 25 000 m2 přímo u vlastní dlouhé a široké písečené pláže 110 km od letiště 23 km od Alanye
Poloha
Hotelový komplex Rubi Platinum Sign 5* se rozléhá na celkové ploše 25 000 m2 a to pouhých 500 m od centra městečka Avsallar a přímo u vlastní dlouhé a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (ocenění Modrou vlajkou). Ve vzdálenosti do 50 km lze navštívit zajímavá místa této lokality: město Alanya-23 km, Side a Manavgat-44 km, kam se snadno dopravíte místní dopravou nebo hotelovými taxi. Menší nákupní možnosti Vám budou dostupné již v nedalekém okolí hotelu. Hlavní město oblasti a mezinárodní letiště Antalya jsou vzdáleny cca 110 km.
Vybavení hotelu
Prostorný hotelový komplex je vsazen do přírodní vzrostlé zeleně. Uchvátí Vás architektonické provedení hlavních budov v duchu orientu s dominující bílou a modrou barvou. Areál je tvořen 2 hlavními budovami a dalšími 5ti menšími, které společně mezi sebou svírají areál bazénů vsazený do udržované zahrady a v přední části přecházející na soukromou pláž s velkým betonovým molem. U vstupu Vás uvítá velká vstupní hala s recepcí, lobby a výtahy. Ve vnitřních prostorách budete mít k dispozici směnárnu, společenskou TV místnost, business centrum, několik salónků, pro nejmenší hosty vnitřní herna. Zajisté potěší hotelové wellness centrum s vnitřním bazénem, saunou, parní lázní, hammamem, solní saunou a nabídkou masáží či kosmetických procedur. Dobře vybavené fitness centrum je samozřejmostí. Stravovací služby obstarají hlavní buffetová restaurace Platinum a další 2 stylové a´la carte restaurace. K posezení poslouží 3 bary a kavárna. Venkovní část nabízí velký hlavní bazén (820 m2), relaxační bazén s přemostěními (120 m2) a aquapark (100 m2) se 2 tobogány a 2 skluzavkami. Bazény jsou obehnány slunečními terasami s lehátky a slunečníky (zdarma i na hotelové pláži, pavilonky zapuštěné do moře z mola jsou za poplatek). K zábavě a sportu se nabízí tenis, basketbal, volejbal, minifotbal, šipky, kulečník, vodní sporty a atrakce a k tomu pestrá paleta animačních programů pořádaných hotelem-zumba, pilates, aerobic, vodní polo, taneční večery, disko, živá hudba (amfiteátr) aj. Pro nejmenší hosty je zde dětský miniklub Ma&Me&Pa Family Club s obrovskou nabídkou aktivit pro děti. Na recepci lze sjednat pronájem vozidla, potápění aj. Parkování pro hotelové hosty zdarma.
Vybavení pokoje
hotel nabízí ubytování v moderně a velmi vkusně vybavených pokojích v kategorii Deluxe /36 m2, Superior (73 m2, kapacita 4+1,samostatná ložnice) a Family (42 m2, kapacita 4+1, open space styl). Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci , TV, WiFi připojení, telefon, trezor, minibar, coffee/tea set, pracovní stůl a židli, balkón nebo terasu (výhled na zahradu, na bazén nebo na pláž).
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový deluxe pokoj s výhledem do okolí
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - 36 m 2. Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci , TV, WiFi připojení, telefon, trezor, minibar, coffee/tea set, pracovní stůl a židli, balkón nebo terasu (výhled na zahradu, na bazén nebo na pláž).
pojmenovani_zarizeni_2
Rodinný pokoj s možností až 2 přistýlek s výhledem do okolí
popis_zarizeni_2
Rodinný pokoj - 42 m2. Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci , TV, WiFi připojení, telefon, trezor, minibar, coffee/tea set, pracovní stůl a židli, balkón nebo terasu (výhled na zahradu, na bazén nebo na pláž).
Stravování
Program All inclusive: zahrnuje snídaně, obědy a večeře-formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje. Místa a časy sdělí recepce při příjezdu.
Náš názor
Hotelový komplex svojí vybaveností a důrazem i na nejmenší hotelové hosty dokáže uspokojit všechny kategorie návštěvníků. Výhodou je možnost relaxace v hotelovém wellness, rovněž tak ale velká nabídka možností sportovního a kulturního vyžití. Samozřejmě, že velkým plus samotná poloha přímo u velké pláže a v neposlední řadě příjemná okolní zeleň, do které je areál vsazen.
Odkaz na WWW
https:// www.rubiplatinum.com
www odkaz popis 1
www.rubiplatinum.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.