STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sentido Selin Hotel - Kamelya Collection

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sentido Selin Hotel - Kamelya Collection

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Side
Poloha
Luxusní hotel Selin je součástí komplexu Kamelya Collection a leží přímo u nádherné široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací, bazénů, barů, aquaparkem a mnoha dalšími službami.

Nachází se přibližně 8 km od historického centra Side a cca 55 km od letiště. Možnost nakupování na místním tržišti cca 500 m od hotelu.
Pláž
Široká písčitá pláž přímo u hotelu s pozvolným vstupem do moře; lehátka, slunečníky, osušky na pláži k dispozici zdarma.
Bar na pláži.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, 5 á la carte restaurací, několik barů, WiFi na recepci zdarma, obchody, konferenční místnosti; 3 bazény, dětské bazény, aquapark s několika bazény, jeskyněmi a draky; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové Deluxe pokoje s možností maximálně jedné přistýlky, s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), klimatizací, TV/sat, telefonem, minibarem, trezorem, balkonem nebo terasou.

Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, zmrzlina, snack, pozdní večeře, noční svačina, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt večeře á la carte restauraci (nutná rezervace).
Sport a zábava
Tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobic, vodní gymnastika, diskotéka, dětské hřiště, animační programy, miniclub, amfiteátr; sauna, turecká lázeň, fitness v hotelu Fulya. Za poplatek: bowling, kulečník, masáže, motorizované sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.