STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

SIde Village

Turecko, Turecká riviéra, Side

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

SIde Village

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 65 km Nejbližší město: Side (4 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 600 m
Popis
Hotel nabízí 24 hod. recepci, hlavní restauraci, několik barů, venkovní bazén, dětský bazén, aquapark, spa centrum, masáže, turecké lázně, peeling, kadeřnictví, vodní sporty, potápění, stolní tenis, billiard, animační program, prádelna, čistírna, služby lékaře, pokojová služba, obchody, půjčovna motorových vozidel a wifi internetové připojení.
Poloha
4 km od města Side, 10 km od města Manavgat, 65 km od mezinárodního letiště Antalya, 80 km od města Antalya
Pláž
Soukromá písčitá pláž 600 m od hotelu, svoz na pláž zajištěn, lehátka, slunečníky zdarma, výměna plážových osušek za poplatek
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkón, klimatizace, LCD TV/SAT, mini bar, telefon, koupelna se sociálním zařízením * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, půlnoční polévka, místní nealkoholické a alkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, turecká káva, všechny nápoje po 22:30 hod.
SPORT A ZÁBAVA
Spa centrum, masáže, turecké lázně, peeling, kadeřnictví, stolní tenis, šipky, billiard, vodní sporty, potápění
SLUŽBY ZA POPLATEK
Spa centrum, masáže, turecké lázně, peeling, kadeřniství, vodní sporty, potápění, biliard, prádelna, tel/fax, trezor na recepci, minibar na pokoji, pokojová služba, služby lékaře, obchody, půjčovna motorových vozidel
PRO DĚTI
Mini klub (4-11 let), dětský bazén, hřiště, za poplatek: kočárek
URL
Pro více informací: www.sidevillage.com
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy. Doprava se SUNEXPRESS/ MGA AVIATION: přímé lety Praha - Antalya - Praha v letní sezóně 2023 *Lety se společností SunExpress jsou součástí dynamického balíčku.