STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Uk Blue Coast

Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Oba

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Uk Blue Coast

Neoficiální popis ubytování

Popis
Moderně zařízený hotel se nachází jen 40 m od písečné pláže, od které je oddělen pouze pobřežní komunikací. Od centra Alanye s množstvím obchodů, kaváren a barů je vzdálen přibližně 3 km (pravidelné spojení místní dopravou nebo příjemnou procházkou). Hotel nabízí klientům služby recepce, lobby bar s možností Wi-Fi (za poplatek), společenskou místnost s TV, hlavní restauraci a bar u bazénu. Bar na pláži je za poplatek. Dále je k dispozici venkovní bazén se slunečníky a lehátky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (plážové osušky za depozit). Hotel pořádá občasné večerní animační programy. Relaxovat můžete v sauně, za poplatek si lze objednat i masáž. Restaurace a nákupní možnosti naleznete v blízkosti hotelu. Hotel ve výhodné cenové relaci je dobrou volbou pro klienty, kteří hledají ubytování v blízkosti pláže a zároveň i centra města s možností nákupů a zábavy.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Jednolůžkové pokoje (max. obsazenost 1 dospělá osoba), klimatizace, minibar (denně doplňován vodou), TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Stravování
All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj a zákusek. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00-24.00).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.