STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hory a ostrovy severního Vietnamu

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hory a ostrovy severního Vietnamu

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Změna ubytování a programu vyhrazena.

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY DO HANOJE

2. den PŘÍLET DO HANOJE
Přílet do Hanoje, transfer do hotelu. Relaxace v hotelu, zbytek dne individuální volno, nocleh v Hanoji.

3. den HANOJ
Snídaně. Celodenní okruh po hlavním městě Vietnamu s návštěvou Konfuciánského chrámu literatury (první university ve Vietnamu založené 1075) a Pagody jediného sloupu. ProhlídkaHo Či Minova Mauzolea (zvenčí), buddhistické pagody Tranc Quoc a taoistického chrámu Quan Thanh, oběd v hanojském stylu. Po obědě projížďka na rikšách po starém městě, návrat do hotelu, nocleh v Hanoji.

4. den NA STŘECHU INDOČÍNY
Brzká snídaně, odjezd do Sapy - malebného horského městěčka, bývalé francouzské kolonie, která je známá především spoustou rýžových teras ve svém okolí a výhledy na majestátní hory a hluboká údolí. Oběd v místní restauraci, ubytování v hotelu, krátká chvíle k odpočinku. Odpoledne odjezd k nejvyšší hoře Vietnamu i celé Indočíny Fan Si Pan (3143 m n.m.), která je často nazývána Střechou Indočíny. Výjezd na vrchol této hory nejdelší lanovkou na světě zapsanou do Guinessovy knihy rekordů (6,2 km). Návrat do hotelu, nocleh v Sapě.

5. den HORSKÉ KMENY A RÝŽOVÁ POLE
Snídaně. Odjezd nádhernými přírodními scenériemi údolí Ban Khoang až do horské vesničky Lu Khau, která je domovem horských kmenů Hmongů a Červených Dao. Přejezd do údolí Ta Giang Phinh, oběd v místní restauraci. Po cestě zpět do Sapypanoramatické výhledy na horské vesničky zasazené mezi rýžovými poli a zastávka u domorodých kmenů. Nocleh v Sapě.

6. den TRH V SAPĚ
Snídaně. Návštěva vyhlášeného trhu v Sapě, který svými barvami a vůněmi útočí na všechny lidské smysly a kde se scházejí skupiny horských kmenů Flower Hmong, Phu La, Black Dao, Tay a Nung. Oběd v místní restauraci. Krátká procházka do vesnice horských kmenů. Návštěva několika místních domů a seznámení se s každodenním životem těchto kmenů i s jejich kulturou a tradicemi.Transfer zpět do Hanoje, nocleh.

7. den PLAVBA JESKYNĚMI
Po snídani odjezd venkovským severním Vietnamem do provincie Ninh Binh - jedné z nejkrásnějších částí Vietnamu zahrnuté pod UNESCO. Zdejší rýžová pole jsou překrásná a oblast si vysloužila přezdívku "Suchý Halongský záliv", což potvrzují vápencové krasy,které dominují zdejší krajině. Po příjezdu návštěva chrámů zasvěcených císaři Dinh Tien Hoangovi z dynastie Dinh a císaři Le Dai Hanhovi z dynastie Le. Odpoledne průjezd majestátními jeskynními komplexy na loďkách, během plavby prohlídka jednoho z buddhistických chrámů. Přejezd do přírodní rezervace Cuc Phuong, večeře, nocleh.

8. den TROPICKÝ PRALES
Snídaně, prohlídka jedné z posledních rezervací tropického pralesa na světě - NP Cuc Phuong.Vycházka k Prastaréhu stromu a poté do Jeskyně pravěkého člověka, kde se nacházejí lidské kostry a kamenné nástroje staré přibližně 7 500 let. Odpočinek u jezera Mac, které se nachází přímo uprostřed národního parku Cuc Phuong. Oběd v místní restauraci. Na závěr návštěva Záchranného centra ohrožených primátů - neziskové organizace, která se věnuje rehabilitaci, chovu, výzkumu a ochraně ohrožených primátů a jejich biotopů. Návrat do Ninh Binh, večeře v místní restauraci, nocleh.

9. den LODÍ DRAČÍ ZÁTOKOU
Snídaně, odjezd do Ha Longu, jednoho z nejúžasnějších přírodních divů Vietnamu. Po příjezdu ubytování na lodi, oběd na lodi v rámci plavby mezi tisíci ostrůvky ve slavné Dračí zátoce zahrnuté mezi světové dědictví UNESCO. Večeře a nocleh na lodi.

10. den HANOJ
Možnost ranního cvičení taj-či na palubě lodi, snídaně. Pokračování v plavbě krasovou oblastí zpět do přístavu, vylodění, transfer zpět do Hanoje k finálnímu odletu do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

 • leteckou přepravu na trase Praha - Hanoj - Praha s přestupy
 • letištní taxy
 • 7x ubytování v hotelu 3* se snídaněmi
 • 1x ubytování na lodi během plavby Dračí zátokou
 • 7x oběd a 3x večeři, 1x brunch na lodi v zátoce Ha Long
 • program, transfery klimatizovanými minibusy a vstupy dle itineráře
 • poplatky za lanovku
 • česky mluvícího průvodce (min.12 osob)

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

 • vízum do Vietnamu 950,- Kč
 • pojištění léčebných výloh
 • fakultativní výlety
 • spropitné cca 30 USD/osoba + 5 USD/osoba na lodi

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.