STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sol by Melia Phu Quoc

Vietnam, Phu Quoc

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sol by Melia Phu Quoc

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Umístění

Luxusní hotel se nachází na jihozápadním pobřeží asijské perly, ostrova Phu Quoc. Nejbližší bary a restaurace jsou vzdáleny přibližně 2 km od hotelu. Perlová farma, jedna z největších atrakcí ostrova, je vzdálena cca 1,5 km a největší město Duong Dong cca 9 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližně 6 km.

Upozorňujeme, že je vyžadována záloha při přihlášení v hotelu.
Zálohy se vracejí v den odjezdu a jsou pouze jistotou pro hotel. Záloha je ve výši 1 000 000 VND za pokoj a noc, splatná v hotovosti nebo kreditní kartou (v závislosti na směnném kurzu odpovídá přibližně 40 USD), nebo ponechání cestovního pasu na recepci po dobu pobytu.

Pláž

Písečná pláž Truong se nachází přímo u hotelu. Má pozvolný sestup do vody. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Repcepce s nepřetržitým provozem, bazén, hlavní restaurace The Kitchen, plážová restaurace Ola Beach Club s prvotřídními pokrmy z mořských plodů a živou hudbou a restaurace The Shack s rychlým občerstvením z Phu Quoc a celého světa, tropická zahrada, parkoviště. Za poplatek: prádelna, lázně, možnost směny měn na recepci, ale v omezeném rozsahu. Hotel přijímá domácí zvířata.

.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně (6:30-10:00) podávaná formou bohatého bufetu v hlavní restauraci.

Možnost příplatku za večeři (18:30-21:00) nebo all inclusive (většinou servírovaná jídla/výběr z menu). Místní a mezinárodní kuchyně. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje za příplatek.

All Inclusive: Snídaně (6:30-11:00), obědy (12:30-16:00) a večeře (18:00-22:30) v hlavní restauraci The Kitchen a The Shack (jídla rychlého občerstvení z Phu Quoc a celého světa). Široký výběr nealkoholických a místních alkoholických nápojů v určených časech v restauracích během jídla, stejně jako v lobby baru (10:00-22:00), The Shack (08:00-24:00) a baru u bazénu (11:00-18:00).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají lehké animační aktivity, např. jogging, jóga ráno a při západu slunce (v závislosti na počasí). Je možné si zapůjčit kánoe a jízdní kola. Dále: posilovna, plážový volejbal.

.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento hotel obklopený bujnou vegetací a smaragdovými vodami je třída sama pro sebe. Rozhodně jej lze považovat za jeden z nejlepších na vietnamském ostrově Phu Quoc. Prestižní, pro náročné klienty, kteří hledají harmonii duše i těla. Vřele doporučujeme.

.


Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 ("barevná" řada).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky pro vstup na ostrov Phu Quoc nepotřebují vízum.

Pokud byste však během svého pobytu chtěli ostrov opustit a navštívit vietnamskou pevninu, je potřeba mít vízum (vyřizuje se on-line ještě před odletem do Vietnamu).

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner (přímý let) na Phu Quoc, transfer: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), stravu jinou než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Wietnam - Wyspa Phu Quoc - wczasy

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.