STUDENT AGENCY Dovolená

Informace o letišti

Letiště Düsseldorf je třetím největším letištěm Německa, předčí je tedy pouze Frankfurt a Mnichov. Leží na severním okraji Düsseldorfu ve vzdálenosti 9 km od města. Pokud jste si pro svůj odlet vybrali toto letiště, můžete si vaši dovolenou dokonce prodloužit a strávit jednu noc ve městě. Düsseldorf je totiž velmi oblíbeným městem pro krátké turistické pobyty.

Letiště má tři terminály – A, B a C; nejdůležitějšími leteckými společnostmi na letišti jsou Air Berlin a pochopitelně Lufthansa. Cestování do prázdninových destinací pak zajišťují ještě Condor a TUIfly.

Více na webu letiště

Více informací o parkování a dopravě na letiště

Student Agency vám zajistí parkování u letiště Düsseldorf za výhodnou cenu!

Přemýšlíte, jak se na letiště pohodlně dopravit, kde zaparkovat a co vás to bude stát? Pokud si svůj zájezd zakoupíte u nás, pak vám u vybraných zájezdů poskytneme parkovací voucher za výhodnou cenu parkovného (platí pro námi zvolená parkoviště v blízkosti letiště). Cestovat s námi se tedy rozhodně vyplatí!

Doprava vlastním autem pro vás bude jistě nejrychlejší a nejpohodlnější. Jak nejlépe se svým vozem na letiště Düsseldorf dojet si můžete naplánovat pomocí nástroje Plánovač tras. Ty nejdůležitější trasy jsme pro vás již připravili my.

TrasaVzdálenostTrvání
Brno - letiště Düsseldorf706 km6 hodin, 16 minut
Praha - letiště Düsseldorf501 km4 hodiny, 35 minut
Plzeň - letiště Düsseldorf407 km3 hodiny, 41 minut
Ostrava - letiště Düsseldorf882 km8 hodin, 18 minut
Bratislava - letiště Düsseldorf747 km6 hodin, 40 minut