STUDENT AGENCY Dovolená

Informace o letišti

Parkování na letišti Praha

Letiště Václava Havla Praha leží na západním okraji Prahy a je cca 10 km od města. Letiště má 2 terminály, a proto je zde velice snadná orientace.

Více na webu letiště

Více informací o parkování a dopravě na letiště

Výhody parkování na parkovišti "GO PARKING":

  • Nejpohodlnější parkoviště nejblíže k letišti;
  • 24 hodin hlídané parkoviště;
  • Po zaparkování vozidla vám řidič pomůže naložit zavazadla do minibusu a odveze vás k požadované odletové hale;
  • Po vašem návratu zavoláte řidiči, který vás vyzvedne u příletové haly;
  • Transfer klimatizovaným minibusem až k terminálu.

Adresa parkoviště (kontakt):

GO parking Ke Kopanině 406 252 67 Tuchoměřice GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

Cesta na GO parking

Jeďte směrem na letiště Praha Ruzyně. Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen) odbočíte – při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo. Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již uvidíte areál parkoviště GO parking (cca 400m od křižovatky). Cesta k odbavovací hale letiště klimatizovaným minibusem GO parking trvá běžně méně než 3 - 5 minut (ve špičce maximálně 15 min.).

Jak jednoduše zaparkovat?

Vjezd je díky automatickému parkovacímu systému velmi snadný. Příjíždíte-li s naším voucherem "parkování za výhodnou cenu", přiložíte čarový kód u vjezdu do parkoviště a závora se otevře. Pokud jste provedli rezervaci přes internet pro další vozidla, obdrželi jste mailem voucher, se kterým postupujete stejně. Parkovací kartu, šek nebo lístek nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu.

Od parkoviště k terminálu

Ihned po příjezdu vás minibus GO parking během několika minut (obvykle 3-5 min, nejdéle do 15 min.) odveze k odletové hale letiště Praha - Ruzyně, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste zaparkovali přímo na letišti a šli k novým terminálům pešky.

Parkovací kartu, šek nebo lístek nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu. Až budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo 722 730 730 a minibus pro vás přijede k terminálům.

MÁTE ZÁJEM O KRYTÉ PARKOVÁNÍ? Parkoviště Go parking nabízí také možnost krytého stání, které si můžete u nás rezervovat. Příplatek za kryté stání činí 100 Kč za každé 4 započaté dny.

TrasaVzdálenostTrvání
Brno - letiště Praha228 km2 hodiny, 11 minut
Plzeň - letiště Praha84 km 54 minut
Ostrava - letiště Praha401 km4 hodin, 10 minut
Bratislava - letiště Praha348 km3 hodin, 13 minut

Student Agency vám zajistí dopravu na letiště a zpět luxusním Žlutým autobusem

Odlétáte-li na svoji dovolenou z letiště Praha, nabízíme vám dopravu do Prahy i zpět pravidelnou linkou Žlutým autobusem RegioJet. Jízdenku a všechny důležité informace vám předáme před odjezdem, sami si nemusíte nic zařizovat, pouze nás informovat o vašem záměru linkový spoj RegioJet využít.

Jízdní řády žlutých linek RegioJet

Podrobné přepravní podmínky pro autobusovou / vlakovou dopravu