STUDENT AGENCY Dovolená

Informace o letišti

Letiště Stuttgart se nachází na jihozápadním okraji Stuttgartu, asi 12 km od města. Je to letiště střední velikosti, nemusíte se tedy bát, že byste se nezorientovali. Má 4 terminály (1, 2, 3, 4), které jsou přehledně značeny. Adresa letiště je: Flughafenstrasse 43,70629 Stuttgart

Více na webu letiště

Více informací o parkování a dopravě na letiště

Student Agency vám zajistí parkování u letiště Stuttgart za výhodnou cenu! Přemýšlíte, jak se na letiště pohodlně dopravit, kde zaparkovat a co vás to bude stát? Pokud si svůj zájezd zakoupíte u nás, pak vám u vybraných zájezdů poskytneme parkovací voucher za výhodnou cenu parkovného (platí pro námi zvolená parkoviště v blízkosti letiště). Cestovat s námi se tedy rozhodně vyplatí!

Doprava na letiště vlastním autem

Doprava vlastním autem bude jistě nejrychlejší a nejpohodlnější. Přemýšlíte, jak se na letiště Stuttgart dopravit, kde zaparkovat a co vás to bude stát? Na letiště se dostanete použitím silnic A8 (exit no. 53) nebo B27. Následujte značení "Přílety/Arrivals" and "Odlety/Departures". Jak nejlépe se svým vozem na letiště dojet si můžete naplánovat pomocí nástroje Plánovač tras, ty nejdůležitější trasy jsme pro vás již připravili.

TrasaVzdálenostTrvání
Brno - letiště Stuttgart703 km6 hodin, 46 minut
Praha - letiště Stuttgart500 km4 hodiny, 46 minut
Plzeň - letiště Stuttgart406 km3 hodiny, 48 minut
Ostrava - letiště Stuttgart870 km8 hodin, 25 minut
Bratislava - letiště Stuttgart1 028 km9 hodin, 52 minut