STUDENT AGENCY Dovolená

K moři na dovolenou z Vídně

Odlétáte na dovolenou z Vídně?

Žluté vlaky vás po celé léto dovezou přímo až na letiště Vídeň! Prázdninová vlaková linka Praha - Brno - Břeclav - letiště Vídeň míří rovnou k příletové hale. Pravidelně - jedenkrát denně.

Přímá vlaková linka Praha - Brno - Břeclav - letiště Vídeň bude v provozu do 31. 8. 2022.

Kromě této nové přímé linky se na letiště Vídeň dostanete také žlutými autobusy, které tuto trasu odbavují šestkrát denně. Další vlaky RegioJet směr letiště Vídeň jezdí dvakrát denně, s přestupem ve Vídni na vlak ÖBB, který vás dopraví na letiště.

Zase o krok blíž k co nejkomfortnější dovolené.

Srovnejte si na dovolena.cz nabídku zájezdů s odletem nejen z Vídně od více než 300 cestovních kanceláří a vyberte si tu nejvýhodnější nabídku.

  Dovolená se STUDENT AGENCY

  Vyberte si z nabídky více než 350 českých a německých cestovních kanceláří na jednom místě. Jednotlivé nabídky zájezdů mezi sebou můžete jednoduše porovnávat a vybrat si tak tu nejvýhodnější dovolenou.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. Krom odletů z českých letišť najdete v naší nabídce také nabídku zájezdů z letišť evropských. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  S námi je cestování hračkou. Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo třeba dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly. Spolupracujeme pouze s ověřenými cestovními kancelářemi. Máte tak vždy jistotu, že koupíte zájezd od CK, která je pojištěna proti případnému úpadku. Navíc se nemusíte bát skrytých poplatků, nabízíme zájezdy za stejné ceny jako CK.