STUDENT AGENCY Dovolená

Tipy kam vyrazit s dětmi na jarní prázdniny

Jarní prázdniny, to je především dovolená s dětmi. Stačí se jen rozhodnout, jestli vyrazíte za zimními radovánkami, nebo za teplem a sluncem.

Vyberte si ze široké nabídky lyžařských zájezdů a ubytování v TOP lyžařských střediscích a užijte si s dětmi pořádnou lyžovačku. Nebo sbalte plavky a dopřejte si s rodinou pohodový týden na pláži. Ať už vás láká jakákoliv destinace, tak na dovolena.cz si vždy vyberete tu pravou dovolenou právě pro vás.

Cestujte bez starostí! Využijte cestovní pojištění, které kryje náklady spojené s COVID-19 včetně storna i karantény.

  Jarní prázdniny na horách?

  Nejoblíbenější hotely LYŽE

  Stahuji data

  Nejoblíbenější hotely MOŘE

  Stahuji data

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.