STUDENT AGENCY Dovolená

Na dovolenou bez obav

Asistence česky mluvícího lékaře na vašich cestáchexkluzivně nyní jen u STUDENT AGENCY.

Mějte pro případ zdravotního problému na vašich cestách jednoduchou možnost konzultace s česky hovořícím odborným lékařem, který s vámi prodiskutuje symptomy a poskytne informace k aktuálním potížím.

Hoďte za hlavu obavy ze zdravotnických zařízení v zahraničí z důvodu jazykové bariéry, či z nedůvěry v kvalitu zdravotní péče.

Cestujte s dětmi, rodinou a blízkými s vědomím, že v případě, kdy to bude nutné, máte s kým v češtině zkonzultovat zdravotní problémy, ať už vlastní, či blízkých, v pohodlí ubytování a s českým lékařem. TravelMedik asistenční služba je na vašich cestách k dispozici 24/7.

Vy si užívejte dovolenou, TravelMedik vám kryje záda!

  Česky mluvící lékař vždy po ruce

  V případě zdravotního problému na dovolené se spojte přímo z ubytování s česky hovořícím lékařem, který s vámi zkonzultuje aktuálním potíže a předá pokyny postupu.

  TravelMedik služba v režimu 365/24/7

  On-line lékařská asistenční služba na vašich cestách v zahraničí je k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Videohovorem, či telefonicky, dle vašich možností.

  Exkluzivně jen na dovolena.cz

  Službu TravelMedik ke své dovolené objednáte v rámci našeho rezervačního systému. Položka je v nabídce příplatkových služeb, kde ji můžete k dovolené zakoupit.

  Jak asistenční služba funguje?

  Aby Vám TravelMedik fungoval jak má, je potřeba mít vždy mobilní telefonní číslo a přístup k datům.

  V případě, že nastane na vaší cestě zdravotní problém a potřebujete konzultaci, navštívíte speciální web stránku TravelMedik, kde ověříte po zadání identifikačních údajů svůj nárok na službu. Tento unikátní odkaz a informace o postupu dostanete v potvrzení po nákupu služby.

  Po ověření na této webové stránce obratem obdržíte formou SMS odkaz, který vás propojí s chytrým on-line zdravotním formulářem, kde uvedete příznaky a aktuální informace o zdravotním problému.

  Je to krátký a jednoduchý proces plně v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Vaše data jsou s námi v naprostém bezpečí.

  Informace z formuláře zhodnotí zdravotnický personál a předá dle potřebné odbornosti přísušnému lékaři (např. pediatr, internista, praktik atp.)

  Jak funguje TravelMedik.webp

  On-line konzultace s lékařem

  Lékař se seznámí s formulářem a během několika minut je připraven k videohovoru. Přijde vám druhá sms zpráva s dalším odkazem. Kliknutím na odkaz vstoupíte do virtuální čekárny, kde čekáte na spojení s lékařem. Během několika málo okamžiků se s ním spojíte a konzultujete váš zdravotní problém.

  Po ukončení konzultace lékař připraví záznam z konzultace, uloží ji do interního systému (povinnost ze zákona), a tato je automaticky archivována a odeslána na váš e-mail. Upozorňujeme, že se nestáváte automaticky pacientem příslušného lékaře, takže žádné obavy.

  Jde pouze o konzultaci zdravotního problému a doporučení řešení vzhledem k situaci a místu, kde se právě nacházíte.

  Na základě GPS polohy nebo informace o vaší lokaci systém připraví orientační překlad pro místního lékaře. Budete tak mít záznam z konzultace v češtině a orientační překlad do angličtiny a místního jazyka.

  Videokonzultace.jpeg

  Co vám TravelMedik poskytne

  Nepřetržitou možnost videokonzultace zdravotního problému/stavu s lékařem potřebné odbornosti a doporučený postup při neakutních zdravotních obtížích. Vysvětlení příznaků onemocnění a možná řešení situace s ohledem na okolnosti. Konzultaci lékařské zprávy a výsledků laboratorního vyšetření, pokud již proběhlo v rámci pobytu. Informace o účinných látkách předepsaného léku. Rada, jak vhodný lék v místě pobytu získat.

  Zápis z konzultace s odborným lékařem v češtině, angličtině a případně v jazyce země, ve které se nacházíte. Žádný z těchto výstupů nenahrazuje lékařskou zprávu. Překlady do angličtiny a lokálního jazyka jsou jen orientační.

  Co-mi-TravelMedik-dá.webp

  Kolik služba TravelMedik stojí?

  U STUDENT AGENCY, jediném místě, kde si můžete nyní asistenční službu TravelMedik k zájezdu zakoupit, ji pořídite za unikátní závaděcí cenu!

  Zaváděcí cena pro rodinu 699 Kč

  Zaváděcí cena pro jednotlivce 299 Kč

  Výše uvedená cena je za jednu osobu na celou délku pobytu, ke kterému se zakoupená služba TravelMedik váže a za jedno její využití.

  Kolik-stojí-TravelMedik.webp

  Asistenční zdravotní služba TravelMedik je konzultací zdravotního stavu pacienta, nenahrazuje zdravotní péči ani diagnostiku běžně hrazenou zdravotním pojištěním, nestanovuje léčebný plán a nenahrazuje akutní péči. Asistenční služba se také nevztahuje na události, které nastaly před odjezdem do zahraničí.


  Za sluncem do exotiky

  Stahuji data

  Zájezdy do Egypta

  Stahuji data

  Zájezdy do Emirátů

  Stahuji data

  Populární zájezdy do Španělska

  Stahuji data

  Nejlépe hodnocené zájezdy do Řecka

  Stahuji data