STUDENT AGENCY Dovolená

Zážitková dovolená 2024

Chcete zažít víc než běžnou dovolenou? Zážitková dovolená, to je příležitost objevovat nová místa a kultury. Ať už si vyberete krátkodobý zážitkový pobyt nebo dlouhodobější cestu, zajistíme vám komfortní pobyt, abyste mohli zažívat cestovatelská dobrodružství bez starostí.

Máte málo času, ale chcete toho vidět co nejvíce? Zážitkový pobyt je ideální volba. Během jedné dovolené navštívite hned několik míst. Pro ty, kteří hledají rychlý únik z každodenní rutiny je to skvělá volba. Dobrodružná dovolená je vhodná i pro celé rodiny. Zážitková dovolená s dětmi je příležitostí, jak si užít čas s nejbližšími a společně objevovat kouty světa. Zážitkový pobyt pro dva pak nabízí romantické okamžiky v exotických destinacích.

  Odlety odkudkoliv

  Na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy i Vídně. V nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou i odlety z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce. Poradíme s výběrem, najdeme zájezdy podle vašich představ, sjednáme výhodné pojištění, obstaráme potřebná víza, zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  On-line pobočka

  Nemáte čas obcházet pobočky CK? Chcete výběr zájezdu konzultovat s odborníkem dovolenou z pohodlí domova? Rezervujete si termín video schůzky s naším prodejcem! Jsme vám k dispozici v době, kdy jiní ne.

  Zážitkové pobyty

  Hledáte zážitkovou dovolenou, která bude plná nezapomenutelného dobrodružství? Vydejte se do Itálie za gurmánskými zážitky a bohatou historií, do Egypta a jeho nádherného podmořského světa a monumentálními pyramidami, nebo třeba procestujte Islanda třeba vás okouzlí jeho magická polární záře. Ubytujte se v komfortním hotelu, či útulném penzionu a hurá za novými zážitky.

  Zážitkové pobyty pro dva

  Stahuji data

  Zážitková exotická dovolená

  Rozhodli jste se pro dovolenou plnou exotického dobrodružství? Vyberte si z naší nabídky a vyrazte do USA, na safari do Keni nebo třeba do Japonska. V USA můžete objevovat různorodé kultury a památky, na africkém safari zažijete divoké dobrodružství a v Japonsku se ponoříte do fascinujícího mixu tradičního a moderního života. Ubytování zahrnuje širokou škálu možností, které vám dopřeje zážitkový pobyt naplno a s komfortem.

  Populární zážitkové exotické destinace

  Stahuji data

  Naše tipy na nejkrásnější zážitkovou dovolenou

  Pokud preferujete opravdové dobrodružství v zahraničí před zážitkovou dovolenou v ČR, připravíme pro vás exkluzivní program plný nezapomenutelných zážitků. Vydejte se s námi objevovat barevnost světa a užijte si dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.