STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Azul Beach Resort Montenegro

6,3/10
6,3/10

Černá Hora, Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ada

Recenze

Bohouš, pobyt s rodinoučervenec 2017

To bylo odpovídající, ale ostatní klienti se moc spokojení necítili.

5,5/10
Miroslav, pobyt s partnerem/koučerven 2016

Hotel z konce 70 let. Trochu retro,ale vše na pokoji fungovalo (klima,TV,lednice,sprcha apod.). Úklid byl v pořádku, výměna ručníků atd také. Jídlo: snídaně se stále opakovaly,ale dalo se vždy vybrat. Oběd a večeře na výběr dva druhy masa,hodně vepřové,hovězí.Málo kuřecí a ryby. Málo zeleniny a příloh. Stávalo se,že už třeba maso nedoplňovaly.K obědu a večeři jedna 0,3l sklenka piva nebo 0,2l vína.Píšou neomezeně nealko,ale to je jen obyčejná voda.Ochucená voda občas. Pláž je pěkná a vdzálená od hotelu cca 100metrů,velká,široká a dlouhá.Slunečníků a lehátek dostatek. Moře čisté a musíte jít dál,protože je kus mělko. Okolí hotelu není moc udržované. Nákupní možnosti ve vedlejším pěkném městečku Ulcinj cca 4-5km kam se dá dojet taxi za 4eura. Vzhledem k ceně, co jsme za dovolenou dali jsem byli spokojeni. Nejvíce nespokojeni byli ti, co za dovolenou platili kolem 13tis za týden a osobu a to je pravda,že je vysoká cena, vzhledem ke službám,jídlu,kvalitě hotelu. Za 13tis se dá rozhodně vybrat lepší kvalita...

6/10
Markéta, pobyt s partnerem/koučerven 2016

7,6/10
Mirkačervenec 2015

4/10
Mirka, pobyt s přáteličervenec 2015

Výhodná cena, bezvadná práce animátorů, spokojenost.

6,8/10
Lenka, pobyt s přátelisrpen 2014

Hotel a dovolená vhodná pro mladou rodinu s malými dětmi - vstup do moře, hraní si na písku. Jen příště cestovat letadlem, cesta autobusem z Prahy trvá 24 hodin, pokud nejsou zácpy.

6,3/10
Marcela, pobyt s partnerem/koučervenec 2012

Jeli jsme s cestovní kanceláři Kovotour Plus.Hotel a služby OK, jen poskytnutá delegátka od CK opravdu hrozná,neposkytla nám skoro žádné informace ( pominemeli, že moře a pláž je venku).Velice nepřipravena. Nezájem o klienty,nedostavovala se na schůzky dle poskytnutého rozpisu. Cestovali jsme z Ostravy, tedy dojeli jsme na hotel kolem 23:00. Informativní schůzka se koná v 18:00 tedy před našim příjezdem a nebyla nám nijak nahrazena. Nedozvěděli jsme se základní podstatné informace. Velké Zklamání. Od této cestovky jsme očekávali připravenost.

6,3/10
Julie, pobyt s přátelisrpen 2011

7,7/10

O hotelu

Azul Beach Resort Montenegro

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Holiday Village Montenegro je moderní hotelový komplex (otevřený v roce 2018), který se nachází v půvabném městečku Ulcinj. Objekt se skládá z několika budov a nachází se přímo na dlouhé (13 km) písečné pláži. Od starého města Ulcinj - nejjižnějšího města Černé Hory - dělí hotel asi 5 km. Autobusová zastávka se nachází přibližně 100 m od hotelu. Turistická taxa - cca 1,5 EUR/osoba/den - platí se na místě.

.
Pláž

Krásná 13 km dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 3 restaurace: hlavní restaurace "Lastavica" a restaurace a la carte - "Italian Kitchen", "Grill" (za poplatek), bar "Marley Beach Bar" (za poplatek), bary u venkovních bazénů: "Sunrise" a "Sunset", snack bar, lobby bar, "Irish pub" - v určených hodinách k dispozici pod Al formulí; 6 bazénů - venkovní bazény: "Sunset Pool", "Quiet Pool", "Activity Pool" a "Oasis Pool" - vyhřívané, se sladkou vodou a dětské bazény: "Kids Splash Pool" a "Kids D Pool" - vyhřívané, se sladkou vodou (lehátka, slunečníky a osušky - zdarma). V areálu hotelu je také směnárna, obchod se suvenýry, nekryté parkoviště a prádelna (za poplatek). Hotel přijímá platební karty (Visa, MasterCard, American Express).

.
Internet

Přístup k Wi-Fi je v hotelu zdarma.

.
Catering

All inclusive (rozsáhlý výběr): (mezinárodní kuchyně) formou bufetu - snídaně (07:30 - 10:30), oběd (12:30 - 15:00), večeře (18:00 - 21:30); vybrané místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 22:00), lehké občerstvení - saláty, sendviče (11:00 - 17:00); zmrzlina, káva, čaj v určených restauracích a barech.

.
Sportovní a animační program

Mezinárodní animace pro děti i dospělé a tematické večery. Za příplatek: tenisové kurty, fotbalové hřiště plné velikosti, platforma pro jógu, vodní sporty, masáže. Pro děti: dětský klub pro děti do 3 let (za příplatek), miniklub:

.
Webové stránky

https://www.karismaadriatic.com/Hotels-Resorts/Holiday-Villages-Montenegro

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Elegantní, mimořádně komfortní hotel v sobě rovnoměrně spojuje zábavu, dobrodružství i odpočinek. Nádherná písečná pláž na dosah ruky, obrovský bazénový komplex s atrakcemi pro děti i dospělé, výhled do krásně udržované zahrady, rozvinuté all inclusive jsou zárukou dovolené na nejvyšší úrovni. Nabídka pro nejnáročnější klienty.

.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.