STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Palace: Senior program 7 nocí

Česká republika, Morava, Jižní Morava

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Palace: Senior program 7 nocí

Neoficiální popis ubytování

Hotel Palace: Senior program 7 nocí
Informace Nástup na pobyt je možný POUZE neděle - čtvrtek Nástup na pobyt NENÍ možný v pátek a v sobotu U pobytu na 7 a více nocí oběd formou bufetu (mimo dne příjezdu a odjezdu)

Hotel Palace

Hotel Palace **** je jedním z nejznámějších lázeňských hotelů v Luhačovicích. Díky své jedinečné poloze, v samém centru města, je vyhledáván zákazníky z České republiky i ze zahraničí. Kromě toho se hotel může pochlubit certifikátem EuropespaMed, který je udělován pouze nejprestižnějším hotelům. V těsné blízkosti hotelu se nachází Lázeňský park, ideální pro pěší turistiku a jízdu na kole. Můžete také využít městskou plovárnu (300 m), anebo navštívit Muzeum Luhačovického Zálesí (500 m). Pokud chcete jít na delší procházku, můžete navštívit krásy Luhačovic - Lázeňskou kolonádu (cca 950 m), pramen Ottovka (700 m) či pramen Vincentka (950 m).

Ubytování

Hosté si mohou vybrat ze 143 pokojů - jednolůžkových, dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových, které jsou vybaveny vlastní koupelnou s fénem a županem a mají přístup k veškerému vybavení (včetně minibaru a trezoru). Hostům jsou k dispozici standardní služby recepce. Kromě toho je v hotelu směnárna, internetový koutek, kadeřnictví, kavárna a terasa. Hosté mohou využít také kosmetické a manikérské služby.

Gastronomie

Stravování v hotelu probíhá formou bufetu (snídaně, obědy a večeře).

Wellness a lázně

Hotel Palace může svým hostům nabídnout širokou škálu služeb, které se poskytují přímo v hotelu. K vybavení hotelu patří také sauna a bazén, které jsou k dispozici za příplatek. Kromě toho je v hotelu k dispozici 24hodinová ošetřovatelská péče.

Rekreace a sport

Okolí nabízí bohatou nabídku sportovních aktivit - tenis, minigolf, kuželky, sauna, fitness centra, squash, golf (cca 30 km od Luhačovic), cyklistika, venkovní a krytý bazén, jízda na koních, rybolov a turistika. Kromě toho hosté mohou navštívit několik hradů v okolí - Buchlov, Buchlovice, Lešná a Kroměříž. Pro ty, co mají rádi pěší turistiku, doporučujeme zdolat Okruh Dušana Jurkoviče - trasu s nádhernými výhledy, která obkružuje Luhačovice. Celková délka trasy je 19km. Součástí prohlídkové trasy je Jezírko lásky, přehrada Luhačovice,Obětová hora a malebné louky a lesy.

Pobyt se zvířetem

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Parkování

Parkování pro hosty hotelu v garáži za příplatek (250 Kč/den; cca 100m).

Důležité informace

V hotelu platí zákaz kouření. V Lázeňské kolonádě se nachází Informační centrum, kde můžete získat informace o lázeňské léčbě, zakoupit výlety po okolí nebo vstupenky na kulturní akce.

Destinace

Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.