STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Amadria Park Camping Trogir

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Amadria Park Camping Trogir

Neoficiální popis ubytování

poloha / pláž
Trogir, centrum - 6,2 km, pláž / oblázková - 800 m (v závislosti na vzdálenosti mobilhomu)
vybavenost a služby
recepce / směnárna, à la carte restaurace, dalmatská restaurace s výhledem na moře, plážový bar, dětské hřiště, obchody, supermarket, bankomat, prádelna*, transfer*, možnost půjčení auta*, možnost zakoupení lístků na různé exkurze*, cukrárna, wi-fi připojení k internetu

* služby za příplatek
sport a relaxace
bazén, slunečníky a lehátka*, herna, vodní aktivity*, aerobic, yoga, fitness, cyklistika

* služby za příplatek
popis apartmánů
mobilhome Happy premium 6+1: ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, lavice s matracemi v jídelně, která představuje přistýlku pro 1 dítě do nedovršených 12 let, sociální zařízení se sprchou, krytá terasa se zahradní nábytkem
vybavenost apartmánů
klimatizace, kávovar, mikrovlnka
délka pobytu
libovolně dlouhé pobyty od 3 nocí v období do 29.06. a od 07.09.
libovolně dlouhé pobyty od 7 nocí v období od 29.06. do 07.09.
speciální nabídka k ceníku
"7 za 5" platná v období od 27.04. do 18.05. a od 07.09. do 05.10. je již aplikována v cenách týdenních pobytů
"7 za 6" platná v období od 18.05. do 29.06. a od 31.08. do 07.09. již aplikována v cenách týdenních pobytů
Vzdalenost od moře
20
Výhody a nevýhody
ideální pro aktivní rodinnou dovolenou s dětmi#dobrý přístup do moře #lodní taxi do Trogiru#vhodné i pro větší rodiny (apartmány až pro 7 osob)#psi vítáni v resortu#některé mobilhomy vzdálenější od pláže (-)
Popis střediska

Střední Dalmácie je všeobecně spolu se svými ostrovy pokládána za nejkrásnější oblast východního Jadranu a mnozí její věrní návštěvníci dokonce tvrdí, že je to nejkrásnější přímořská oblast na světě, a to pro unikátní harmonii přírody a výtvorů lidských rukou.

Příroda k ní byla opravdu štědrá: členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, plošších i hornatých, s nesčetnými poloostrovy a zálivy, horská hradba pohoří Biokovo vyrůstající přímo z pobřeží těsně nad rušnými letovisky, zeleň rozsáhlých borových lesů, udivující bohatství uměleckých památek zdejších měst a městeček, z nichž Split je dokonce zapsán do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO, či svéráz přímořských i podhorských vesnic.

Mnohá ze zdejších letovisek mají starou tradici přímořské rekreace, sahající většinou do období po první světové válce. Právě čeští turisté byli v této oblasti pionýry cestovního ruchu a některé jimi tehdy využívané ubytovací objekty přežily po přestavbě až do dnešní doby. Proslulé jsou dalmatské pláže s kombinací hrubého písku a drobnějších oblázků, kterou pokládá většina návštěvníků za příjemnější, než jsou kamenité pláže Istrie. Táhnou se mnohdy celé kilometry a rozsáhlé borové lesy jim poskytují tolik žádaný stín.

Zdejší bohatá a všudypřítomná vegetace je bezpochyby jedním z významných aspektů půvabu a obliby zejména Makarské riviéry, jež je nejznámější součástí Střední Dalmácie. Po stránce zábavy, sportovních příležitostí a kultury se zdejší letoviska v posledních letech usilovně snaží dotáhnout náskok západoistrijských středisek. Nepřehlédnutelnou předností letovisek Střední Dalmácie je skutečnost, že vyrostla a žijí jako součást zdejších osad, vesnic, městeček a měst. Výrazný dalmatský kolorit ovlivňuje život na celém pobřeží. Pro značnou část návštěvníků je přínosem neustálý kontakt s místními obyvateli, poznávání jejich života a svérázných zvyků. Automobilisté z České republiky navíc uvítají nyní mnohem rychlejší a pohodlnější silniční spojení, které umožňuje nedávno dokončená dálnice Záhřeb - Split - Dubrovnik. Nelze se nezmínit ještě o nedozírných možnostech výletů do okolí. Historický Šibenik, Trogir a Split, vodopády řeky Krka, rafting na řece Cetině, výlet lodí na ostrovy Brač a Hvar, to je jen pár tipů na jedinečné zážitky, které pozvednou Vaši dovolenou do další dimenze.

Seget Donji

leží při zátoce Saldun 4 km západně od Trogiru a svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí Trogiru a pokračuje dále k západu do letoviska Seget-Vranjica (2 km). Zátoka je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo a skýtá výborné podmínky pro vodní sporty. Borový les sahá až k oblázkovým plážím, vyznamenaným tzv. Modrou vlajkou. Obec je známá pěstováním vinné révy a ovoce, ale i starými kamenolomy a opevněným zámkem ze 16. století.


Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.