STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartmánový dům Reno

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad-Paklenica

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartmánový dům Reno

Neoficiální popis ubytování

Popis ubytování
Velmi sympatický dům přímo u moře, zajímavé interiéry, skvělá poloha.
Poloha
Příjemný dům Reno s vlastní pěkně upravenou zahradou se nachází přímo na pobřeží (od moře je oddělen jen silnicí), cca 100 m od nejbližší pláže, cca 10 minut od krásné hlavní pláže a cca 5 minut od centra letoviska. Vstup do Nárdoního parku Paklenica je vzdálen cca 1,5 km.
Pláž
Pěkná menší pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena od domu cca 100 m, krásná několikalkilometrová hlavní pláž se zříceninou je vzdálena cca 10 minut chůze (pláž je tvořena hrubým pískem a oblázky). Přímo před domem je pobřeží tvořeno ostrými nepřístupnými kameny.
Stravování
Vlastní vaření. Možnost dokoupení servírovaných snídaní a večeří v příjemné rodinné restauraci na kraji letoviska; večeře zahrnují tři chody - polévku, salát a hlavní chod (výběr z 12 hlavních chodů, čtyř polévek a čtyř salátů); posezení ve stínu stromů, cca 15 min chůze od apartmánů.
Popis pokojů
V přízemí domu se nachází velmi pělkný prostorný apartmán pro 5 osob se samostatnou velmi dobře vybavenou moderní kuchyní, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem a ložnicí se třemi lůžky (dále koupelna se sprchovým koutem, TV, Wifi, klimatizace, mikrovlnka, trouba, mrazák, pračka atd.), velká terasa s výhledem na moře. Druhý větší apartmán pro 6-7 osob má kuchyň s terasou v přízemí a v prvním patře 3 ložnice, malou halu s posezením u TV a balkon s krásným výhledem na moře (dále koupelna se sprchovým koutem, TV, Wifi, klimatizace, trouba, mrazák, grill atd.),
Pro děti
Pozvolný vstup do moře, výlet lodí či lodí s proskleným dnem (tzv. ponorkou), muzeum Vinnetoua, skákací vodní hrad. Dětská hřiště najdete v centru letoviska u přístavu a druhé vzdálenější je na pláži směr Seline. Možnost návštěvy pěkného bazénu v areálu kempu Paklenica (za poplatek).
Aktivity
Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V kempu Paklenica u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.
Doprava
Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Břeclav. Doprava klimatizovaným autokarem přes Maďarsko.
Poznámky a slevy
Toto ubytování je na vyžádání, dostupnost můžete ověřit v CK.
Služby za příplatek
Při zakoupení dvou po sobě následujících pobytů odpočet 1 000 Kč.
Cena zahrnuje
Ubytování na 7 nebo 2 noci, dopravu autobusem, lůžkoviny, spotřebu elektřiny a vody, závěrečný úklid, služby delegáta, pojištění CK pro případ úpadku a pobytovou taxu.
Cena nezahrnuje
Za příplatek možnost dokoupení cestovního pojištění do zahraničí od pojišťovny Union (včetně storna).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.