STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Arena Grand Kazela Campsite

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Arena Grand Kazela Campsite

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

V tomto kempu byla v roce 2021 provedena rekonstrukce. Objekt má 1167 pokojů. V objektu je úschovna zavazadel, hotelový sejf, směnárna a bankomat. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde restaurace, jídelna, kavárna, bar a plážový bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí vícejazyčný personál, 24 hodinovou bezpečnostní službu a autopůjčovnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

Vybavení pokoje

Hosté se v objektu budou cítit dobře díky komfortně vybaveným pokojům a vysoké kvalitě nabízených služeb.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například jízda na kole/horském kole, tenis, plážový volejbal a paddle tenis. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například vodní lyžování, windsurfing, kitesurfing, jet ski, jízda na motorovém člunu, jízda na šlapadlech, jízda na kánoi, jízda na kajaku, šnorchlování a aqua aerobik. Hosté mohou sportovat i uvnitř objektu, je tady fitness studio, stolní tenis, jóga a aerobik. Objekt má pro své hosty připraveny zábavní programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a dětská menu Objekt nabízí také drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a mezinárodní značky.

Platba

K placení lze v objektu použít běžné platební karty.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.