STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Golden Rose vila

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Golden Rose vila

Neoficiální popis ubytování

Golden Rose vila

Město Vodice je turistickým centrem známým svou živou a rozmanitou turistickou nabídkou a příjemnými lidmi. Je to pobřežní město ležící v široké zátoce, 11 km severozápadně od města Šibenik. Město Vodice má 10 000 obyvatel a je považováno za ideální místo pro dovolenou, kde si každý najde to, co ho bude bavit - kulturní dědictví, archeologická naleziště, mnoho restaurací (nejbližší je vzdálená cca 500 m) a nočních klubů, čisté pláže, cyklistické stezky, vodní sporty, zařízení pro děti a mnoho dalších. Nejbližší pláž je vzdálená 500 m.
Letiště ve Splitu (SPU) je vzdáleno 70 km. V blízkosti jsou dva národní parky: Krka (30 km).

Golden Rose Villa je krásná soukromá vila s venkovním bazénem a prostorem na opalování, vhodná pro ubytování až 8 osob. Vila je krásně zdobená, pohodlná, s moderním nábytkem. Rozkládá se na dvou podlažích - přízemí a první patro. Vila disponuje 4 ložnicemi (každá je klimatizovaná), obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jídelnou a 4 koupelnami. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou terasu s posezením, grilem, bazénem a venkovní sprchou. K vybavení vily patří TV, Wi-Fi, velké skříně až ke stropu a moderní nábytek. Wi-Fi má dosah i na venkovní dvůr. Dále má 4 parkovací místa na vlastním dvoře, která jsou oplocená a mají elektrické dálkové ovládání pro otevírání vrat.

Destinace

Známé turistické letovisko rozprostírající se v malebné zátoce, leží přibližně 15 km severně od Šibeniku. Veselé a hlučné přes den a přitom tiché, čarovně okouzlující při západu slunce - to je Vodice. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbené je rovněž tržiště s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisku rovněž nechybí promenády, upravené pláže, úzké uličky, ani sportovní a společenské vyžití.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.