STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartments Basioli

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartments Basioli

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Apartmánový komplex nabízí bankomat, dětskou hernu, autopůjčovnu a lékařskou službu. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů V areálu je hezká zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti (zdarma). Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

Vybavení pokoje

V pokojích je ústřední topení. Vybavení pokojů zahrnuje WiFi (zdarma). V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

V komplexu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například jízda na kole/horském kole, tenis, rybaření a jízda na koni. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například windsurfing, jízda na kánoi, šnorchlování a potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio, šipky a bowling. V komplexu je také wellness zóna s masážemi. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.