STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Imperial Park - PRO SENIORY 60 let+

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Imperial Park - PRO SENIORY 60 let+

Neoficiální popis ubytování

Imperial Park hotel

Hotel Imperial se nachází v borovém háji v blízkosti oblázkové pláže cca 1 km od centra města Vodice. Je ideálním místem pro strávení rodinné i romantické dovolené.
Moderně zařízené pokoje mají balkon na mořskou stranu nebo do parku, manželskou postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky, LCD SAT/TV, klimatizaci/vytápění, WI-FI, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, telefon, psací stůl, balkon 5 m2.
Dvoulůžkový pokoj Superior s výhledem do parku (24 m2); balkon (5 m2); manželská postel nebo oddělené postele; min/max obsazenost 2 dospělí a 1 dítě do 12,99 nebo 1 dospělý a 1-2 děti do 12,99. Koupelnu se sprchou.
Dvoulůžkový pokoj Superior s výhledem na moře (24 m2); balkon (5 m2); manželská postel nebo oddělené postele; min/max obsazenost 2 dospělí a 1 dítě do 12,99 nebo 1 dospělý a 1-2 děti do 12,99. Koupelna s vanou.
Standardní dvoulůžkový pokoj Economy s výhledem do parku (21 m2); se nacházejí v Annex budově (třípatrová budova bez výtahu spojená s hlavní hotelovou budovou krytou chodbou), balkon (4,9 m2); manželská postel nebo oddělené postele; min/max obsazenost 2 dospělí a 1 dítě do 12,99 nebo 1 dospělý a 1-2 děti do 12,99. Koupelnu se sprchou.
Několik je vybaveno pro osoby na invalidním vozíku bez možnosti přistýlky.

Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, TV místnost, snack bar, terasa v blízkosti moře, krytý vyhřívaný bazén. Je zde vybudován nový venkovní bazén s moderními lehátky (otevřen dle počasí, cca 15.6.-15.9.) s pool a snack barem.
Hotel nabízí v hlavní sezoně bohatý zábavní program, animace pro děti i dospělé, k dispozici fitness, tenisové kurty, možnost výletů do blízkých národních parků (NP Krka, NP Kornati).

Destinace

Známé turistické letovisko rozprostírající se v malebné zátoce, leží přibližně 15 km severně od Šibeniku. Veselé a hlučné přes den a přitom tiché, čarovně okouzlující při západu slunce - to je Vodice. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbené je rovněž tržiště s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisku rovněž nechybí promenády, upravené pláže, úzké uličky, ani sportovní a společenské vyžití.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.