STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Galeb

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Galeb

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Galeb kemp mobil home

Kemp Galeb - to jsou mobilní chaty na moři! Nachází se jen 15 minut chůze od centra Omiše, "vstupní brány" do malebného městečka Omiš, města pirátské historie, poblíž kaňonu řeky Cetiny a jejího ústí.
Kemp je díky své písečné pláži, která se táhne podél celého kempu a vzhledem k extrémně mělkému moři vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi. Nabízí sportovní hřiště, bohatou gastro nabídku, relaxaci a zábavu. Na recepci kempu je možnost objednání jednodenních výletů do okolních měst a ostrovů. Poloha kempu je ideální i pro jednodenní výlety do Dubrovníku a Medžugorje. Prostředí nabízí sportovní aktivity typu rafting, canyoning, horolezectví, jízdu na horském kole, windsurfing, atd.
V kempu je hostům k dispozici dětské hřiště, škola plachtění, možnost pronájmu slunečníků a lehátek, půjčovna plachetnic, lodí, vodních skútrů nebo šlapadel, restaurace Ribnjak a na pláži Restaurace Brguja s bohatým výběrem rybích a masitých pokrmů, pizzy, těstovin a přímým výhledem na moře.
Všechny mobilní chaty se nacházejí 100 - 150 m od pláže. Ve všech chatách je hostům k dispozici klimatizace a SAT/TV.


MH Relax 4+2, 24 m2, max. pro 6 osob.
Mobilní chaty se skládají ze 2 ložnic, kuchyně (nádobí, varná deska, kávovar, lednička), denní místnosti, koupelny a terasy se zahradním nábytkem.

MH Relax 5+1, 39 m2 max. pro 6 osob.
Nacházejí se ve východní části kempu přímo u pláže a skládají se ze 3 ložnic, moderní kuchyně (myčka, plynový sporák, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, rychlovarná konvice, žehlička, žehlící prkno a nádobí), denní místnosti (rozkládací pohovka sloužící jako přistýlka pro 1 osobu), 2 koupelen a kryté terasy (3x8 m).
MH Relax 6+2, 40 m2 max. pro 8 osob.
Nacházejí se pouhých 20-60 metrů od písečné pláže Camp Galeb za MH Sunshine. Skládají se ze 3 ložnic, moderní kuchyně (myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, lednice a nádobí), denní místnosti (rozkládací pohovka sloužící jako přistýlka pro 2 osoby), 2 koupelen a kryté terasy (3x8 m).
MH Premium Jacuzzi 6+2, 40 m2 max. pro 8 osob.
Nacházejí se pouhých 20 metrů od písečné pláže a k dispozici jsou: 3 ložnice, moderní vysoce lesklá kuchyně (myčka, sklokeramická deska, mikrovlnka, lednička, rychlovarná konvice), denní místnost (rozkládací pohovka sloužící jako přistýlka pro 2 osoby), 2 koupelny, krytá terasa o velikosti 3x8 m a jacuzzi 2x2 m.

MH Sunshine Jacuzzi 6+2, 40 m2 max. pro 8 osob.
Mobilní chaty se nacházejí přímo na písečné pláži a je z nich krásný výhled na moře. Skládají se ze 3 ložnic, moderní kuchyně (myčka, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, kávovar a nádobí), denní místnosti s rozkládací pohovkou (přistýlka pro 2 osoby), 2 koupelen a kryté terasy o velikosti 3x8 m s posezením a jacuzzi 2x2 m.

Destinace

Malebné městečko Omiš, obklopené tamaryšky a borovicovými háji, leží u ústí řeky Cetine. Má charakter typický pro všechna středomořská střediska. Nachází se na půli cesty mezi nejznámějšími turistickými centry střední Dalmácie, mezi Splitem a Makarskou. Má bouřlivou a zajímavou historii již od antických časů. Ve středověku zde byl vybudován nikdy nedobytý hrad známých omišských pirátů, jehož pozůstatky se dají ještě dnes navštívit nad starým městem. Očekává Vás množství restaurací, aperitiv barů, kavárniček a různých obchodů. Jako jedno z mála míst má čistě písčité pláže.